2733
2734
عنوان

اگزما

119 بازدید | 22 پست

وااای مردم از دست این اگزمایی لعنتی همش دستم پوست میشه خشک میشه میسوزه ۴سال پیش اسباب کشی داشتیم یکی از انگشتام زخم بود من حواسم نبود که چسب زخم بزنم بعدش که خوب شد جاش پوست پوست میشد خشک میشد هر کاری میکنم خوب نمیشه کسی اگزما داره مثل من دستش اینجوری بشه اگزمای شما خوب شده یا مثل من خوب میشی دوباره اوت میکنه حتی دستم به آبم میزنم بدتر میشه کسی هس من راهنمایی کنه

Mano 💗mamano💗💓 eshgham❤LOVE❤H 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اگزما دارم ۱۲ساله

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀
2731

منم همینطورم تا پماد بزنی خوبه باز دوباره میاد فقط باهاش بساز 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2738
منم پوست دستم خشکه خشکه .زمستون ها اذیت میشم ی سره کرم دستمه .کردم دست الی ژن بزن خیلی خوبه

خارجیه؟ قیمت؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

منم دستم مثل شماست. من با روغن گل بنفشه چرب میکنم خیلی خوب میشه.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
تو این ۱۲ سال بچه دار شدی ؟! 

اره ۲تا بچه دارم

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀
2706