2737
2739

میگفتی ببخشید ک من اومدم خواستگاری تو 😒

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم شوهرم گاهی میگه وقتی قاط میزنه دلش میشکنه میگه بزار آروم‌بشه ازش معذرت خواهی کن یکم مردا رو باید درک کرد

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی
2738

میگفتم چرا شبیه زنا پیام میدی😐

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

شوهر منم یکسره میگه ارامشمو ازم گرفتی، چون دوقلو دار شدم و همش خونم سر و صداس و اینکه من اصرار کردم واسه بچه دار شدن

میگه تا عمر داریم بهت میگم، دیروز گفت باز و من سرسنگین شدم، الانم زمین خوابیده

ببین حرفاش ی جور اخطاره ها

حواست باشه ادما وقتی ناراحتن حرفای دلشونو میزنن

بشین با ارامش و بدون تنش و دعوا ازش بپرس چیکارا کردم ک راجع بهم اینطور فکر میکنی

سعی کن اگه حق با اونه خودتو تغییر بدی

2706