2737
2739

امروز همش تو خونه بودم نوبت ارایشگا داشتم کنسل کردم باشگاه دیگ نمیرم دانشگاهم میترسم برم شمام اینجورید یا من زیادی شلوغش کردم؟ادم از جونش میترسه خوب

منم کلا خونه نشینی اختیار کردم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شلوغش کردی

من ریلکسم

درسته بهداشتو رعایت میکنم

ولی زندگیو تعطیل نکردم

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2728
خدایی خیلی زور داره منی که یه عمر قرمه سبزی و قیمه و میرزا قاسمی خوردم بیام تاوان خفاش خوردن یکی دیگ ...

وای چند دوزه فقط این جمله رو میبینم.چرا  

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2738

ریلکس ریلکی ریلکس تر😞😕

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
شلوغش کردی من ریلکسم درسته بهداشتو رعایت میکنم ولی زندگیو تعطیل نکردم

اخرش نمیشه مثلا باشگاه واقعا الوده است و حتی اگ دست کش بپوشم ممکنه حواسم نباشه دست بزنم ب صورتم حتی دکتر شبکه سلامت گفت فعلا جاهای عمومی نرید

خدایی خیلی زور داره منی که یه عمر قرمه سبزی و قیمه و میرزا قاسمی خوردم بیام تاوان خفاش خوردن یکی دیگ ...

البته ما داریم تاوان ندانم کاری و بی مسئولیتی بزرگان کشور رو می دیم وگرنه براحتی می تونستن از ورودش جلوگیری کنن .ولی جون ما چه ارزشی داره ؟ هیچی 

2706