2737
2739
حتما زیاد پیشش گریه کردی

اصلا از روز اول براش مهم نبود 

حتی مامانش هم یه بار گریه مو دید خندید گفت برای چی گریه می‌کنی حالا؟ 

درصورتی که توی خانواده ما مرداد اصلا تحمل دیدن اشک یه زن رو ندارن حتما آرومش میکنن

نامزد منم

رفته بودیم مسافرت یه بحثی با خالم شد منم گریم گرف 

کنار هم راه میرفتیم حتی نگف چرا گریه میکنه 

خودمو اشکامو پاک کردم و...😐

خداجون مرسی که قراره به این زودیا زندگیمو عالی رقم بزنی مررررسسسسی ازت عاشقتم🙈💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از گریه متنفر وسط دعوا یا بحث..میگه هروقت اروم شدی بیا سمتم...مگر اینکه از چیز خاصی ناراحت بشم که شدیدا عصبی میشه از اینکه اون اتفاق بد بیفته

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

من اون سری یه شاگردم سر یه پرسش درسی گریه کرد حالمو بهم زد بهش گفتم یا الان تموم میکنی یا صفر بهت بدم ادم باید تو این جامعه انقدر قوی باشه و اجازه نده برای چیزای کوچیک گریه کنه وقتی بلد نیستی بگو برات توضیح بدم اصلا عاشق ژستم شدم😎

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
من ازدواج نکردم ولی یه دوست پسر داشتم یادش بخیر ببین خودمو میزدم به گریه به گه خوردن میوفتااد ..😂😂 ...

😂😂😂😂😂😂😂

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊
2738
یه همدردی می کنه ولی معلومه خیلی هم ناراحت نیست  اکه علت گریم خودش باشه که اصلا همدردی هم نمی ...

دقیقا 

اصلا درک نمیکنه 

مثلا خواهرم مریض بود من گریه میکردم می‌گفت خوب چرا گریه میکنی؟ 

من ازدواج نکردم ولی یه دوست پسر داشتم یادش بخیر ببین خودمو میزدم به گریه به گه خوردن میوفتااد ..😂😂 ...

بله شوهر منم وقتی دوست پسرم بود ازین بدتر می کرد بعدش کم کم براشون بی اهمیت میشه😂😂😂

شوهر من که انگااار نه انگار دوران بارداریم وقتی شبا باهم دعوا میکردیم من میشستم گریه میکردم اون میخو ...

وای چ بد😔باید میزدی تو دهنش پررو

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊
2706