2737
2734

بچه هاتونو میفرستین فردا مدرسه؟؟؟

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا وسط ضدعفونی میگن تخت پیدا کردی 😂

همیشه وسط تاپیکا دوتا دوست قدیمی پیدا میشن و کاملا بی ربط دو ساعت باهم حال و احوال میکنن 😩 حس میکنن بقیه هم روحن😂

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2731
از فردا مدارس تعطیله تا جمعه من رشتم

من اهوازم تعطیل نیس 

فقط گفتن اونایی که علایم سرماخوردگی دارن نیان 

یعنی تا نگیری ،باید بری

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
2738
چی گفت؟

گفت ۲۸ نفر فقط تو قم گرفتن ک متاسفانه ۵ نفر فوت شدن به غیر این هرچی شنیدین شایعس تمام این حرفایی ک اینجا گفته میشه رو هم گفت ک میگن بخاطر انتخابات راستشو نمیگن یا کشته ها و مبتلاها زیادن و قرنطینه شدن واینا همش چرته گفت از اون ۲۵نفر چن تاشون خیلی خوب دارن پیش میرن و حتی بعضیاشونم ب حد ترخیص رسیدن اون پزشک اراکی هم روز ب روز داره بهتر میشه گفت برای مهارشم داریم نتیجه میگیریم فقط مردم چن روزی رو مراقب باشن و ماسکم هیچ فایده ای نداره گرون نخرید و اینکه ب اندازه تمام مردم تجهیزات بهداشتی میخوان پخش کنن ماسک رو هم میدن ب خانه بهداشت توزیع کنه باقیمت خیلی پایین و گفت ب هیچ عنوان نگرانی الکی نداشته باشین

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2706