2737
2734
عنوان

كرمان و كرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 26 پست
کل جهان که فکر نکنم ولی ایران اوضاعش خیلی وخیم میشه.خدا بهمون رحم کنه.خدا از باعث و بانی ورود ویروس ...

اره واقعا

خیلی دلم میسوزه برا خودمون

اخه ایرانی اهل اشغال خوردنم نیس

واقعا حقمون نیس

خيلي بده خيلي سخته

ك ي اتفاق بيفته و تو كاري از دستت برنياد

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش شایعست  طرف ما هم میگن  یه آشنایی  داشتیم‌گفته تو بیمارستان‌چند تا کرونایی اوردن من نمیدونم این اشناها از کجا میان

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍
اره واقعا خیلی دلم میسوزه برا خودمون اخه ایرانی اهل اشغال خوردنم نیس واقعا حقمون نیس

به قول یکی از نی نی سایتی ها خفاش نخورده و دهن سوخته

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2728
اره واقعا خیلی دلم میسوزه برا خودمون اخه ایرانی اهل اشغال خوردنم نیس واقعا حقمون نیس

ما تاوان ظلم بالاییا رو پس میدیم.از ماست که بر ماست

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
2740
این مورد دقیقا نمیشه گفت تقصیر اوناس ولی در کل درسته. خیلی مظلومیم

قطعا تقصیر اوناییه که پروازا رو کنسل نکردن وگرنه ایران جزو آخرین کشورایی بود که به کرونا مبتلا شد!ما نه دارو داریم نه کیت تشخیص ویروس و نه امکانات درمانی.حتی ماسک هم قحطیش اومد!

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا