2410
2553
عنوان

كرمان و كرونا

548 بازدید | 26 پست

راسته كرمان هم اومده؟؟؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من کرمانیم اخبار میگه نیومده ولی شنیدم اومده نمیدونم

منم شنيدم

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2714
من امروز مشهدو شنیدم ولی بازم معلوم نیس چی به چیه! بازار شایعات داغه.به تلویزیون هم که اعتمادی نیست

واقعا

حس ميكنم كل جهان ميگيره و اخر زمانه

منم نشنیدم انشاالله ک نیاد انشاالله کلا تموم شه و هیچکی این بیماری رو نگیره دیگه و اونایی هم ک گرفتن ...

خداكنه ايشالله ايشالله ايشالله

واقعا حس ميكنم كل جهان ميگيره و اخر زمانه

کل جهان که فکر نکنم ولی ایران اوضاعش خیلی وخیم میشه.خدا بهمون رحم کنه.خدا از باعث و بانی ورود ویروس نگذره.حق ما ایرانیا کرونا نبود دیگه.ما به اندازه کافی بدبختی داشتیم

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
ببینید میگن دو درصد رو ازبین میبره تو ایران میگن چار پنج نفر فوتی داشتیم یعنی حداقل دویست نفر گرفت ...

باز خوبه نتیجه گیری تو

خیلی ها به کمتر از هشتصد تا راضی نمیشن

یکی تو نی نی سایت گفت ما فامیلمون منبع اطلاعاتی هست بهم گفته🙄

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2706