2733
2734
عنوان

هم خدارو میخوام هم خرما😐بیایین بگین چ کنم!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 57 پست
دیشب کلی باهاش حرف زدم هی میگه حق باتوعه درک میکنم ولی کارم زیاده همش کمبوده خاب دارم تا میرسم خونه ...

اگه راست میگه درکش کن

اگه نه بنظرم بدرد نمیخوره 

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شبا میزنگه وقتی خونس یا بیرون میاد یوقتا ک اوکی باشیم جفتمون... مطمئنم متاهل نیست.  ولی خب در ط ...

خب شاید خیالش راحته که دوسش داری و براش میمونی نمشه گفت حتما بده یا خوبه خودت تحقیق کن درموردش

مهربان باش اما احمق نه..👣

مثلا دیشب هی میگفت درکم کن کارم مستقل شه وقتم ازاد تره بیشتر باهمیم...گفت اصلااااا بهم شک نداشته باش قسم میخورم تنها دختر زندگیم تویی...نمیدونم باور کنم یا نه

چطوری بفهمم؟!

خاهر من خیلی سیاست اینکارارو داره نامزدش با رفیقش میرفت بیرون میگفت نه من اصلا یه ماهه رفیقامو ندیدم اینم یه ضبط صوت کوچیک گذاشت تو ماشین صداشو ضبط کرد که با رفیقاش رفته بودن بیرون پسر بودن همه اما رفته بودن اونم فک کرد رفیقاش بش خیانت کردنو ب خاهرم گفتن باهاشون هی کمرنگ شد رابطش😁

مهربان باش اما احمق نه..👣
2738
خاهر من خیلی سیاست اینکارارو داره نامزدش با رفیقش میرفت بیرون میگفت نه من اصلا یه ماهه رفیقامو ندیدم ...

اوووه🤣 ما هنوز خیلی تازه اس اشناییمون

ن روی این کارارو دارم ن جراتشو

وای من عاشق ادمایی هسم که خیلی سرشون شلوغه برای همین نه زنگ‌میزنن نه پیام 

این‌نشون میده هدف دارن‌و مث پسرای دیگه ۲۴ ساعت تو مجازی الاف نیستن 

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..
وای من عاشق ادمایی هسم که خیلی سرشون شلوغه برای همین نه زنگ‌میزنن نه پیام  این‌نشون میده هدف د ...

واقعا!؟  خب دل ادم تنگ میشه یا فکر میکنه طرف براش ارزش قائل نیست

2706