2737
2739
باشه نیم ساعت قبل اذون،نگاه کن با عشق وضو می گیری دور کعت نماز عادی می خونی اما کیفیتش عادی نیست انگ ...

چه عالی خدا کنه اون کیفیتو داشته باشه که ناامید از در خونش برنگردیم،به امید حاجت روایی همه،یعنی دقیقن مثل نماز صبح فقط نیتش میشه نماز شب؟؟؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه عالی خدا کنه اون کیفیتو داشته باشه که ناامید از در خونش برنگردیم،به امید حاجت روایی همه،یعنی دقیق ...

من اتفاق های عجیبی برام افتاده تو این خوندن ها که اصن باور کردنی نیست اما وقتی می خونی نمی دونم چرا حس می کنی فقط تو هستی،اصن انگار تو ناخوداگاهت باشه

2731
من اتفاق های عجیبی برام افتاده تو این خوندن ها که اصن باور کردنی نیست اما وقتی می خونی نمی دونم چرا ...

حاجتم گرفتی؟؟؟؟؟ من یه حاجتی دارم تورو خدا برام دعا کن بهش برسم اسمم شبنم 

الان اینی که فرستادی نوشته ۱۱ رکعت که؟؟؟؟؟ الان من مثل نناز صبح بخونم با نیت نماز شب اوکیه ؟؟؟؟ قنوت ...

نگاه کن شما چرا در قید وبند خودتون رو قرار می دین بابا خداست وقتی قنوت میخای بگی هر چی درخواست داری بعدش تو همون دعای دست به فارسی یا عربی بگو

حاجت به خدای محمد،تا ده روز یه پیرمرد سفید پوست با شال سبز روبروی در یکی از وردی های حرم سمت پله ها می دیدم به خدای محمد دارم میگم

2740

امامن وقتی می خوندم تو حال خودم نبودم نمی دونم وقتی تمام میشد سجادم خیس خیس بود اصلا متوجه خوندنم نبودم یه حس عجیبی هست

حاجت به خدای محمد،تا ده روز یه پیرمرد سفید پوست با شال سبز روبروی در یکی از وردی های حرم سمت پله ها ...

خوش به سعادتت حتمن واسه منم دعا کن یادت نرها 😍😘 من از فردا به امید خدا پا میشم نیم ساعت قبل اذان نماز شب میخونم 😊

خوش به سعادتت حتمن واسه منم دعا کن یادت نرها 😍😘 من از فردا به امید خدا پا میشم نیم ساعت قبل اذان ن ...

نگاه کن وقتی داری می خونی فکر کن می خای بایه نفر که از هر نظر عاشقانه دوسش داری حرف بزنی فکر کن یه نفر که هر بار میخای ببینیش انگارصد ساله ندیدیش

2706