2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

نیم ساعت قبل اذان صبح بهترین زمان. هم از نظر فضیلت و هم اینکه بعدش هم نماز صبحمون رو میخونیم

🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
نیم ساعت قبل اذان صبح بهترین زمان. هم از نظر فضیلت و هم اینکه بعدش هم نماز صبحمون رو میخونیم

من میگم تو دل نیمه شب باشه یه وقتی که آدما کلن زیاد توان بلند شدن ندارن اون وقت خدا رو صدا بزنیم تو دل سکوت..

چرا دورکعت؟!اگه بتونیم پا شیم همشو بخونیم خب

از دورکت شروع می کنیم توسکوت انگار از ته دل داری باکسی حرف میزنی خدا رو از ته دلمون حس کنیم مهم کیفتش هست برای من به خاطر همین گفتم دو رکعت

2714

من اینو میتونم بخونم فقط بهم میگی چطوریه و چند رکعته ؟؟؟بیشتر از این تایم طول نمیکشه ،اخه من یجا دیدم خیلی طولانی بود 

من میگم تو دل نیمه شب باشه یه وقتی که آدما کلن زیاد توان بلند شدن ندارن اون وقت خدا رو صدا بزنیم تو ...

اونموقع هم نیمه شبه دیگ

من اینو میتونم بخونم فقط بهم میگی چطوریه و چند رکعته ؟؟؟بیشتر از این تایم طول نمیکشه ،اخه من یجا دید ...

من زمان گرفتم بدون اتلاف وقت نیم ساعت یا ۳۵ دقیقه طول کشید. الان برات میفرستم

من اینو میتونم بخونم فقط بهم میگی چطوریه و چند رکعته ؟؟؟بیشتر از این تایم طول نمیکشه ،اخه من یجا دید ...

باشه نیم ساعت قبل اذون،نگاه کن با عشق وضو می گیری دور کعت نماز عادی می خونی اما کیفیتش عادی نیست انگار حس می کنی خدا نزدیکته تک تک کلمات رو با درک مفهومش میگی انگار داره جوابت رو میده ،یه طوری که از اون جا انگار کنده شدی ، توهستی وخدا

بچه ها من امتحان کردم اینطوری واقعا خیلی حس عجیبی هست انگار پات رو زمین نیست انگار اصلا هیچ کس و هیچی رو متوجه نمیشی،زیاد تو خط خوندن نماز خیلی طولانی نباشید دو رکعت بخونین اما با تمام تمرکزتون

2706