2737
2739
عنوان

خیلی مهم نظر بدید خانوما

142 بازدید | 10 پست

دختری که رفته بود بالاخره بعد اینکه تو اینستا پیامش دادم و جواب داد و تموم شد چت کردنمون  چن روز بعد تو واتساپ آنبلاک کرده و پیامم داده که ی نرم افزاریه میخوام و از من خواسته براش پیداش کنم  نرم افزاره هم راحت با ی سرچ گوگل پیدا میشه و قیمتش فقط ۴۰ هزاره بنظر شما دلیلش چی میتونه باشه ؟ البته اینم بگم منم ‌ خریدم که براش ارسال کنم اینم بگم دختری نیس که اهل تیغ زدن باشه یا ۴۰ هزار تومن  براش  پولی باشه 

الناز؟  

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه اذیت نمیکنه 

خیلی اخلاق خاصی داری عجیبی کلا ی ترسی داری ک نمیدونم از کجا اومده چی باعث این ترس شده یعنی جواب رد ی دختر(منظورم عشق قبلیته)انقدررر روت تاثیر گذاشته ک اینکارارو میکنی؟من شایدی10درصد امید داشتم همه چیو یروز کامل بگی ولی الان حتی1صدم درصدم امید ندارم مطمئنم ک درست هم میگم براهمین میرم کلا و دیگه نمیام. قبلا میرفتم و میومدم چون بازم یکم امید داشتم حرفی بزنی ولی الان ن.مغرور تویی ن من،تویی ک میخوای ابراز علاقه بهت کنن درصورتی ک حتی اسمتم دروغ گفتی مغرور تویی ک این همه سال مردمو بازیچه دست خودت کردی مغرور تویی ک همه چیو میخوای راحت بدست بیاری بدون مهریه بدون ابراز علاقه خودت وخیییییلی چیزای دیگه ک نمیتونم اینجا بگم

خوش باشی خداحافظ

2738
خیلی اخلاق خاصی داری عجیبی کلا ی ترسی داری ک نمیدونم از کجا اومده چی باعث این ترس شده یعنی جواب رد ی ...

شما ؟؟

احتمال صد در صد اشتباه گرفتی چون منو اون خانمه چن ماه بیشتر نیست اشنا شدیم