2733
2739
عنوان

کرونا و باشگاه

1401 بازدید | 43 پست

داداشم می‌خواد باشگاهشو ادامه بده 

بنظرتون اشتباه نیست 

چرا مردم درک ندارن 

میخوام بش بگم اگه تنها زندگی میکردی مشکلی نداشت 

حالا که پدر و مادر مسن داریم اجازه نداری واقعا 

اعصابم خورده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نمیرم تا ببینیم این مریضی چی میشه

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2731

صبح متخصص عفونی تو شبکه سه گفت اگه سلامتی براتون مهم باشگاه و ارایشگاه و ...دید و بازدید و مسافرتو تعطیل کنید چند ماه زمین که به اسمون نمیاد اگه داداشت از یه دکتر متخصص بیشتر حالیشه بگو باشگاهشو ادامه بده برنامشم امشب ساعت دوازده و نیم و یک شب تکرارشه شبکه سه بگو بره ببینه 

2738

من دندون پزشکی باید برم.چیکار کنم😔؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
صبح متخصص عفونی تو شبکه سه گفت اگه سلامتی براتون مهم باشگاه و ارایشگاه و ...دید و بازدید و مسافرتو ت ...

قربون دستت 

حتما بهش میگم نگاه کنه 

همچین جبهه میگیره که نگو 

حالا من حاملم به درک 

فکر پدر و مادرمونو‌ نمیکنه پا به سن گذاشتن 

اه دلم گرفته ماسک دونه ای ۱۵ هزار محلول شستوشو میخواستم واسه دست دخترم بگیرم نبود شوهرم قهوه خونه داره یعنی قاطی کردم کلا

کاربر سال ۹۶هستم.کاربری ۵ م هست.هنوز نمیدونم‌‌چرا دو بار بخاطر عوض کردن گوشیم سه بار هم نمیدونم دلیلش چی بود😏😏😏😏تورو خدا بی دلیل کاربریمو نترکونید بخدا شماره ندارم🤗🤗🤗🤗
2706