2737
2739
عنوان

امشب راس ساعت ۹😍...

| مشاهده متن کامل بحث + 1660 بازدید | 79 پست
برای یاسین کوچولوی منم تورو خدا التماس دعا بخوا بیماره خاصه

عزیزدلم...

حتما وقتی خواستم سوره یاسین بخونم واس پسر شمام دعا میکنم😘

مادربزرگم میگف:هرموقع از خدا ناامید شدی حتما شیطون بغلت کرده!وقتی سایه شیطون نزدیک دیدی فوری بایست.سر سجاده بایستی و قامت ببندی قد شیطنتش بهت نمیرسه.فقد دست روی گوش هاش میزاره تا صدای لبیک گفتن به درگاه حق نشنوه.سجده که طولانی شد بدنش از تقلای بلندکردنت درد میگیره.ذکرتو بلند بگو بزا اون جیغ بکشه که نشنوه.کر و کور و فلجش کن حتی اگه تن خودت رو به ناتوانی بود.. ❤love it or leave it...❤.یا بهش عشق بورز یا ترکش کن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای چقد من خوشحالم که همه استقبال کردن منم سعی میکنم بخونم انشاالله🤗

دقیقا منم همینطور😍😍😍

واقعا نی نی سایتیا فوق العاااده عاااالین

از صمیم قلبم برای همتوووون بهترینارو آرزو میکنم😍😍😍😍

دوستان میشه برای اینکه ب حاجت دلم برسم برام ی صلوات بفرستین؟ ممنونم🙏😍                                                امیدوارم هرکی امضامو خوند ب حاجت دلش برسه❤🤗
2728
منم به دوست واشناخبردادم

متشکرم😍😍😍🌹🌹🌹

دوستان میشه برای اینکه ب حاجت دلم برسم برام ی صلوات بفرستین؟ ممنونم🙏😍                                                امیدوارم هرکی امضامو خوند ب حاجت دلش برسه❤🤗
برا منم دعا کن😍

چشم حتما😍🙏

محتاجیم به دعا🙏🙏

2738

خدا خیرت بده بابت اطلاع رسانی ت

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
ان شاالله میخونیم .اسی ببخش خانوما ب تاپیک اخرمن سر بزنید اگه چیزی از پانیک میدونید 

انشاالله😍😍😍😍

خواهش میکنم عزیزم

ما که اومدیم مشهد شاید برم حرم 

واااای التمااااااس دعاااااااا😍🙏

چقدر دلم هواشو کرد😢😭

2706