2737
2734

الان همه زدن رو پروفایل سعیده تا از موضوع سر در بیارن

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
وووی اره😅

خودمم اره 😂

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
خصوصی چطوره؟بلد نیستم😩

اگه دوستته رو پاکت نامهه بزن بش پیام بده

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
اگه دوستته رو پاکت نامهه بزن بش پیام بده

نه من دیر به دیر میام.تاپیکشو خوندم نگرانش شدم.چون میگفت قبلا منو کتک زده دلم نگرانش شد زنا گناه دارن مردا از قدرتشون سو استفاده میکنن

نه من دیر به دیر میام.تاپیکشو خوندم نگرانش شدم.چون میگفت قبلا منو کتک زده دلم نگرانش شد زنا گناه دار ...

آهان😊

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
2706