2737
2734

استراحتم خونه مامانم الان رو مبل دراز کشیده بودم اومد گفت کو پارچ گفتم دیروز یکم شیر توش جا کردم یخچال خونه مایه گفت چرا پارچ من برداشتی چرا نیاوردی سماورم با چی اب جا کنم گفتم این همه پارچ ظرف یادم رفت وگرنه میگفتم شوهرم بیاره خب بعد پشتش به کرد محکم ظرفا رو بهم میزد موقع شستن وقتی میگم میرم خونه خودم راحت ترم بازم با من ناراحت میشه که چرا میری خونه خودت ابرو ما میبری شوهرت فکر میکنه چیکارت میکنیم میخوای بری والا پدرمم ۴ روزه واسه همین ویروس لعنتی اعصاب نذاشته برام میگم رعایت کن توروخدا دستت حداقل بشور ماسک بزن میگه تو چیکار داری خیییلی به دلم میاد ولی اگه همونو کس دیگه مثلا همسایه بهش بگه گوش میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شیر توش جا کردی چه لحجه با نمکی

خب عزیزم بگو همسرم دوست داره یه مدت خونه باشم

برو خونه خودت

من در کشوری زندگی میکنم که قانون فقط برای فقرا اجرا میشود.ثروتمندان گویی از اجرای قانون در امان هستند.

چرا این دوره همه زنا هی استراحت مطلق میشند!! 

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!
2738

وای اخلاقت مثل خواهر منه

گاهی میخوام بزنم تو مغز خواهرم

بس خودخواهه

و اینکه متوجه نمیشه آدم از خونه مادرش رفت باید رفتارش عوض بشه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
وای اخلاقت مثل خواهر منه گاهی میخوام بزنم تو مغز خواهرم بس خودخواهه و اینکه متوجه نمیشه آدم از خو ...

اخلاقمون باید محترمانه بشه؟

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!
خو بگو بایه پارچ دیگه جا کن

اصلا درست نیست! چرا توی پارچ مامانش شیر ریخته اصلا! خوب بهتره فکر کنه این پارچ امانت هست

امانتم آدم توی خونش استفاده نمیکنه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706