2733
2739
عنوان

بیایین بگین کیا اینجورین , اگه فقط من چرا اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 21 پست
چی?با منی?

نه به نظرم این مدل گیرها دیگه واقعا بچه گانه است و برای اوایل رابطه اس  بیش تر به خاطر اینه که مثلاً پسرا دوست دارم خودشونو غیرتی نشون بدن بعداً از تب و تاب میوفتن نمیتوننذنقش بازی کنند😂

منم دلم تنگ نمیشه ،پانزده ساله ازدواج کردم الان خیلی راحتتر زندگی میکنم عضلاتم شله

خب منم میگم الان راحت ترم ولی خب اونم یه حالی میداد دیگه به ادم

برای اینکه دختر نازم از تنهایی دربیاد یه صلوات میفرستی?😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدایی خیلی زور داره منی که یه عمر قرمه سبزی و قیمه و میرزا قاسمی خوردم بیام تاوان خفاش خوردن یکی دیگ ...

ما ادما مثه ی زنجیره بهم وصلیم کار تک تکمون رو دیگرانم تاثیر میذاره.نه فقط عصر خودمون بلکه رو ایندگانم تاثیرشو نشون میده

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

خدایی من بدم میاد کسی بم گیر بده دوس  دارم ازاد باشم.

الانم ک طلاق میگیرم میخام مستقل بشم و کسی بهم کاری نداشته باشه

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.