2726

اوایل ازدواج شوهرم خیلی خیلی غیرتی بود,منم اذیت میشدم گاهی ولی خب میدوتیم که لذت بخش هم هست گاهی این حساسیت های شوهر,اونموقع می گفتم کاش بگذره یه کم این یه کم تبش بیافته,الان که ۹ سال گذشته از ازدواجمون خب مسلما هم اون بزرگ و منطقی تر شده هم من دیگه خیلی از اون حساسیت ها خبری نیست,گاهی دلم تنگ میشه برا اون روزا که حتی نگاه ساده و گذرا میکرد کسی بهم, اعصابش خراب میشد,الانم اونجوریه ها ولی دیگه خب میبینه که کلا اینجوریه و نمیشه کاری کرد , ولی من خیلی دلم میخواد حداقل یه بار حسادتشو , غیرتی شدنشو ببینم باز,جوری که قیافش یه جوری میشد ترسناک و اخما تو هم

برای اینکه دختر نازم از تنهایی دربیاد یه صلوات میفرستی?😘
خدایی خیلی زور داره منی که یه عمر قرمه سبزی و قیمه و میرزا قاسمی خوردم بیام تاوان خفاش خوردن یکی دیگ ...

😕😷

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدایی خیلی زور داره منی که یه عمر قرمه سبزی و قیمه و میرزا قاسمی خوردم بیام تاوان خفاش خوردن یکی دیگ ...

🤣 معلومه حرص میخوری ها

برای اینکه دختر نازم از تنهایی دربیاد یه صلوات میفرستی?😘

😐

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

منکه راضیم اصلا دلم تنگ دوران غیرتی بازیش نمیشه

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

بنده های خدا  ، هر کاری کنن  بعضی از ما خانوما  راضی نمیشیم

غیرتی باشن یه جور

نباشن ، یه جور 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من یه عمری داداشم اینجوری بود. شوهر که کردم شوهرم خیلی منطقیه، انگار از زتدان گوانتانامو ازاد شده بودم. چجوری میگی دلت تنگ شده. 😏😏😏من اگه شوهرم انقدر بد دل بود اصن ابمون تو یه جوب نمیرفت

نه برای من از اول زیادی غیرتی نبود ولی الان خیلی بهتر شده بعد ۸سال

ولی اصلا دلم تنگ نمیشه، همون موقع هم رو نداده بودم که برام غیرتی بشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2706