2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو دوران بلوغ بودم بینی من قوز داشت از رو به رو و نوکش عااالی بود از نیمرخ یه قوز کوچیک داشت که کسی به روم نمیورد یه بار یه پسر با ماشین افتاد دنبال منم فاز خود شاخ پنداری گرفتم محل ندادم و.. یهو گفت بابا حرف بزن حداقل بگو سوار میشی یا نه من گفتم نه برو گمشو دیگه یهو اونم برگشت گفت من که میرم ولی تو یه فکری به حال اون دماغت بکن😂 اونموقع 16 سالم بود😂الان عمل کردم بینیم فقط به خاطر اون حرف😂😂😂

2731

من قبل ازدواجم خیلی لاغر بودم قدم هم بلنده داشتم از یه جا رد میشدم تو خیابون دوتا مغازه دار وایساده بودن یکیش گفت جوون عجب هیکلی! اون یکی بیشعوور گفت نه بابا ای دو سه تا شیکم بزائه  تازه  خوب میشه.

2738

۲۰ سالم بود و قد ۱۷۰ و وزن ۴۰ کیلو دوتا پسر از کنارم رد شدن یکیشون گفت خیلی خوشگلی ولی قسم میخورم از ۴۰ کیلو بیشتر نیستی😭😭😭آقا بعدش خودم رو کشتم تا وزنم بره بالا😊😊

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍

کلاسورتو شیر نده چمدون میشه،

فهمیدم پوزیشن دختر تو خیابون خیلی مهمه🙃کلی هم نردبوووون،درااااز،ازون بالا نیفتی،شنیدم،که تاثیری نداشت،نمیشد کاریش کرد

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

دبیرستان بودم میرفتم جمعه ظهر ازمون قلمچی. یه مرده تو کوچه بود وایستاده بود رو به دیوار. بهم گفت چند میگیری بخوابونیش. من چون بچه ساده و گیجی بودم نفهمیدم چی میگه فقط به صورت ذاتی ترسیدم زود فرار کردم. بعدها فهمیدم چی گفته. ولی اون ترس تو کوچه هنوز یادمه

چندکیلو رفتی بالا😂

۳۵🤪🤪🤪 الانم میرم دکتر برای ۵ کیلو پایین اووردنش🤣🤣

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2706