2737
2739
عنوان

تجربه خرید انلاین

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 24 پست
پیدا کنم چشم میذارم ❤

من یه لباس به دوتا پیج معروف و واقعی!سفارش دادم یکیش میگه 380 یکی میگه 560.هر دوهم گفتن وقت نداریم.

پیج دیگه که اونم کارش لباس بچه هست گفت 230.حالا موندم بدم یا نه؟؟

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
من تاحالا پوشاک از نت نخریدم . ولی کیف خریدم از دیجی کالا با عکسش خیلی فرق داشت و جنسش خیلی اشغال ب ...

ای وای عزیزم منم دیجی کالارو زیاد شنیدم متاسفانه فقط اسم در کرده 

برای حال خوب قلبامون❤️🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من این نیم ست رو آنلاین خریدم از یه پیج معروف طلا  وقتی که اومد یه طلای میکروسکپی بود گوشوارش ...

الهی عزیزم حالا خوبه طلا میتونی بفروشیش مانتو رو که صاحب اول و آخرش خودتی 

برای حال خوب قلبامون❤️🖤

منک عروسی یکی از عزیزانم ی لباسی سفارش دادم ک حریر و تورو ابی روشن بود ک ی مدل پرنسسی و پفی و خوشگل بود توی عکس البته تنخورش و جنسش ومدلش دقیقا همونی بود ک تو عکس بود ولی وقتی برام اوردن و پوشیدمش سایز عمم بود😐

بردمش ی خیاط اشنا بزور اون لباس گنده رو باز کرده بود و درستش کرده بود برام و فقطم ۱۰ تومن ازم گرفت وگرنه باید پول ی لباس مجلسی رو میدادم ب خیاط

درکنار همون لباس هم ی مانتوی کرم و خوشگل با گلهای برجسته انتخاب کرده بودم ک اصن وقتی تو عکس تنخورش رو دیدم عاشقش شدم😍😍

ولی خاک توسر صاحب اون کانال وقتی ب دستم رسید پرو کردم و آستینهاش خیلیییی گشادتر بود و اصلا مثل عکس نبود رنگشم صورتی بود و جنسش هم آشغال اما بازم همون خیاط عزیزم آستینهاش رو علامت زد و برد پیش استادش بزور بازش کرد و تنگش کرد ک خیلی خوشگل شد

یدونه سرهمی هم گرفته بودم ک بالاتنش انگار پارچش کم بود و دکمه ای بود و میپوشیدم بدنم میفتاد بیرون کلا😑

دکمه هاش رو دراوردم و یکمی عقب تر وصلشون کردم ک کمتر مشخص باشه

یدونه هم تنیک زرشکی سفارش داده بودم ک جنسش واقعا اشغال خدا لعنتشون کنه😭😭 دوبار پوشیدم و پرز داد با قیچی برشش زدم دادم شوهرم شیشه های ماشین رو باهاش پاک می کنه وقتی بارون و اینا میزنه😡😡

مانتو عید پارسالمم از همونجا گرفته بودم جنسش اصلا خوب نبود همینطور مدلش ولی انقدر ک جذب تیپ خانمی ک مدل بود شده بودم سفارشش داده بودم خااااعک توسرم ینی جاریم ی مانتویی خریده بود اونسال ک همه تو کف بودیم و همه جا می گفتن مانتوی فلانی

منه خاک بر سر با همون مانتو عیدم عروسی هم رفتم اونسال. باباممچنوقت پیش یدونه گوشی ساده از دیجی کالا خرید ک بدردنخورو شبیه اسباب بازی

این شد ک دیگ دور خرید اینترنتی رو یه خط گنده کشیدم😑

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
2728
من یه لباس به دوتا پیج معروف و واقعی!سفارش دادم یکیش میگه 380 یکی میگه 560.هر دوهم گفتن وقت نداریم. ...

عزیزم بهتره ریسک نکنی اگر اونا وقت ندارن برو مرکز خرید هارو بگرد اوناهم لباس های خوشگلی دارن حداقل خیالت راحت از چیزی که میخری من نمیدونم آوین کیدز برای عید هم لباس داره یانه ولی مزون مطرحی کارای خاصی برای کودک داره 

برای حال خوب قلبامون❤️🖤
عزیزم بهتره ریسک نکنی اگر اونا وقت ندارن برو مرکز خرید هارو بگرد اوناهم لباس های خوشگلی دارن حداقل خ ...

مرسی عزیزم.درسته😙

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
منک عروسی یکی از عزیزانم ی لباسی سفارش دادم ک حریر و تورو ابی روشن بود ک ی مدل پرنسسی و پفی و خوشگل ...

الهی عزیزم چقدر حرص خوردی مخصوصا برای اون تونیک ولی عاشقتم که هرجور شده همه رو قابل استفاده کردی 😁

برای حال خوب قلبامون❤️🖤
2740
الهی عزیزم چقدر حرص خوردی مخصوصا برای اون تونیک ولی عاشقتم که هرجور شده همه رو قابل استفاده کردی 😁

عروسی برادرم بود اخه😢هرکاری هم کردم پس بگیرن بخاطر سایز و گشادی و اینا شونه خالی کردن و مسولیتش روقبول نکردن منم دستم ب جایی بند نبود واقعا فقط یدونه پیوی داشتم😣

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
عروسی برادرم بود اخه😢هرکاری هم کردم پس بگیرن بخاطر سایز و گشادی و اینا شونه خالی کردن و مسولیتش روق ...

الهی عزیزم غصه نخور خداروشکر تونستی درستش کنی بپوشی و مدلشم همون بوده که تو عکس دیدی❤

برای حال خوب قلبامون❤️🖤