2726
عنوان

تجربه خرید انلاین

213 بازدید | 24 پست

یه مدته بیشترمون انلاین خرید میکنیم برای همین خواستم از تجربه خودم بگم شاید بدرد کسی خورد بچه ها من این مانتو رو  سه سال پیش انلاین خریدم حتی ازشون خواستم که از مانتو بدون نورپردازی عکس بگیرن که رنگ واقعیش رو ببینم ولی گفتن هم رنگ و هم مدل دقیقا شبیه عکس مزون داشتن ولی یه شهر دیگه بود کلی استوری رضایت مشتری هم گذاشته بودن چون از مدل خیلی خوشم اومد و قبلا هم از پیج های خارجی خرید انلاین کرده بودم اعتماد کردم و خریدم وقتی به دستم رسید دیدم هم گشاده هم رنگش سرمه ای مانتوی بچه مدرسه ای هاست هم خیلی سنگین تن خورشم خوب نبود هیچی دیگه فقط ۴۰۰ تومن پول نازنینم رفت میدونستم شکایتم کنم فایده نداره دوستان اگر میخواین خرید آنلاین کنید فقط از مزون های مطرح یا انلاین شاپ های خارجی معتبر خرید کنید به این مزون های متفرقه که زیاد شدن اعتماد نکنید و اگر خرید حضوری ندارن نخرید 

بچه ها اگر هرکدومتون تجربه خرید آنلاین مخصوصا مانتو دارین و رضایت نداشتین لطفا بگین تا بقیه مثل ما اشتباه نکنن❤

برای حال خوب قلبامون❤️🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هیچ وقت خرید آنلاین نمیکنم 

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2728

من ی سارافن مانتو خریدم وقتی اوردن انقد جنسش اشغال بود که نمیشد لااقل دستمالش کنی ی دوبار جایی پاک کنی بندازی بره  

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

عکس مانتو خودت کو؟؟؟

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

اگه عکس گذاشتی لایک کن مرسی

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

من تاحالا پوشاک از نت نخریدم . ولی کیف خریدم از دیجی کالا

با عکسش خیلی فرق داشت و جنسش خیلی اشغال بود . رنگ رفته و بد . زود هم پاره شد

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2706