2733
2734
عنوان

باکمک دادن آقایون توخونه چقدموافقید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 44 پست

باید باشه

هرچند کاری رو اشتباه یا بد انجام بدن

همینکه ببینی طرفت داره سعی شو میکنه آدم حالش عوض میشه و حس میکنه فقط وظیفه خودش نیست

حداقل منکه اینطوریم

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄

من شوهرم مهمون بیاد پذیرایی میکنه و موقه شام کشیدن و سفره اتداختن کمک میکنه  گاهیم خودش غذا درس میکنه برای خودمون

جارو گاهی میکشه دسشویی میشوره ینی مهمون باشه جارو بااونه شام درس کردن با من دخترمم حمام میبره هخخ

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط در حد جمع و جور کردن وسایلو کمک دادن واسه کارای سنکین گاهیم شستن ظرف وقتی حال ندارم بیشتر وقتی خونه اس میخام با بچه ها وقت بگذرونه تا به من کمک کنه انجام کارای زنانه روحیه مردانه رو خراب میکنه 

2731

من کلا موافقم الان کل موکت ورو فرشیو پتوهارو شسته  درودیواررارو سابیده کابنتو یخچال وگاز و سرامیکاهم تمییز کرده واتیکس کاری ایناهم بااونه دستام حساسه جارو کردنم بااونه  خیلیم راضیم وظیفشه

من فقط دکوریا وظرف وظروفارو دستمال میکشم خشک میکنم میچینم و دستمال کشیدن اینا بامنه  این خونه تکونی

روزای عادی شام بامنه ظرف بااون  وجمعه ها حیاط وجارو برقیم بااونه مهمونی هم کمک میکنه

خدایا شکرت 🙃
من دوس ندارم شوهرم کارکنه،وقتی کمک میده یامیاد تواشپزخونه اعصابم ب هم میریزه

آره مثلامریصم میگم ظرفهاروبشور هی غرمیزنه این چرااینجاست ..اون چرا اینجوره و....حالابعدازدوساعت درازکشیدنو باشه الان میشورم باشه الان میشورم وصدبارتقاصای من

2738
آره مثلامریصم میگم ظرفهاروبشور هی غرمیزنه این چرااینجاست ..اون چرا اینجوره و....حالابعدازدوساعت دراز ...

ن وقت مریضی که باید کمک بدن چلی درحالت عادی دوس ندارم

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊

کار کردناشون رو مخه....

میخواد یه ظرف بشوره کلی اب هدر میده....

من جارو با خطای کمتر از نیم میلی متر(به قول خودش)میکشم....

ایشون سر سری یه جارو میکشه حالا یه کاری کرده باشه.....

من کمتر از وایتکس برام ضد عفونی حساب نمیاد ایشون به اب خال قانع هستن.....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

من ترجیح میدم کمک نکنن...آخه دیدم چه قدر گند میزنن...

یه بار شوهرخواهرم یکی از لامپ های لوستر اتاق خوابشون شکسته بود اومد بیرون بدون هیچ سر و صدایی رفت از دستشویی جارو و خاک انداز برداشت خواهرم بهش گفت چیکار میکنی گفت لامپ شکسته میرم جارو کنم یعنی خواهرم داشت سکته میکرد که شوهرش با چه فکری جاروی دستشویی رو داشته میبرده تو اتاق خواب🤢🥴

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔