2737
2739

من یکی دوست دارم میخوام ببینم تاثیری داره بفهمه خیلی غیر مستقیم تو همون شرکتمون خواستگار دارم؟؟؟

بله پسر دایی من نمیرف خاستگاری دوس دخترش تا یه خاستگار اومد با کله رف

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو،جلوش مثلا داری با تلفن  با دوستت میحرفی الکی واسه دوستت تعریف کن عکس العملشو ببین

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑

من....گفت موقعیت ندارم.یه خاسگار توپ برام اومد.خاک بر سرم ک ردش کردم.ب دوس پسرم گفتم دارم ازدواج میکنم.ک کاش لال میشدم.عصر مادرش رو با جعبه شیرینی فرستاد.دوستم داشت این بی تاثیر نیست

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738

من و همکلاسیم زیر پوستي همو میخواستیم😁شوهرم اومد خواستگاریم تا فهمید تلفنی خواستگاری کرد چقدر اصرار ک بیاد خونه جقدر زنگ زد،ولی خب دیگه قسمت نشد

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
من همسرم دوسال منو دوست داشته ولی بروز ندلده بود طوری که منم نفهمیده بودم به محض اینکه دوست صمیمیش ...

شما هم‌ تو اون دو سال دوستش داشتین؟؟

اصلا نشون نميداد ؟

توجه اي نداشت؟

خب که چی یکم بیشتر بتوضیح

ميگم بفهمه كسي ديگه اي ميخواد منو يكم اون طرف تحويل بيشتر بگيرم باهاش حرف بزنم ببينم حسادت ميكنه يا نه

چون من اصلا اون تحويل نميگيرم از ترس اينكه نكنه فكر كنه ببين ما چيزي هست

والا من ب دوست پسرم گفتم خاستگار دارم گفت باشه خوشبخت بشی عکساتم پاکیدم عکسامو بپاک بای بلاکم کرد😐منم دیدم دورش پره جواب مثبت دادم عقد کردم دوماه بعد اومد گریه زاری و افسردگی گرفت قیامت ب پا شد خانوادش میخواستن بیان بحرفن با بابام گفتم برو گور بابات ب تو اعتباری نیس من دیگه شوهر کردم ن من تورو میشناسم ن تو منو تموم شد رفت

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
قبلش نگفت بود چيزي؟؟ چرا نشد😕

توجهش زیاد بود هوامو خیییییلی داشت،ولی مستقیم نه

نشد دیگه،خانوادم راضي نشدن اصلا بیاد،قسمته دیگه

،حتما این ک الان هست بهتر بود برام چ بدونم

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...