2737
2739

منم همسرم تو محیط کار تا ی مذکر میومد سمتم بالا سره میزم وامیستاد تا طرف بره بعد منم پرو پرو بهش میگفتم ب تو چ دیگه گفت اینجوری نمیشه بعد ۶ماه خاستگاری کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همسرم تو محیط کار تا ی مذکر میومد سمتم بالا سره میزم وامیستاد تا طرف بره بعد منم پرو پرو بهش میگ ...

بعد شما حرف ميزدي ؟؟

اينم چهار چشمي نگاه ميكنه حتي مياد نزديك كه بشنوه منتها من از اينكه ناراحت نشه به كسي مخصوصا اين پسره رو نميدم

به نظرت يكم بهش بيشتر رو بدم و حزف و شخي داشته باشم ببينم واكنشش چيه؟؟؟

چون انگار اين فهميده من اينو ميخوام به كسي اصلا گرم نميگيرم

نزاشتن خوشبخت شین ینی الان جدا شدین خدای نکرده؟

نه.....راضی نبودن.با حرفاشون اذیت کردن.همش پشت سرم حرف میزنن.و‌خیلی چیزا

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2728

من شوهرمو دوس داشتم اصلنم بهش نگفته بودم ینی اصن باهم هیچ رابطه ایی نداشتیم یهو ی جا دیدمش بهش گفتم من ی خاستگار دارم ولی دوسش ندارم تورو دوس دارم میای خاستگاریم تمام شد و رفت همین ی کلمه شش ماه بعدش اوم خاستگاری😏😏

بعد شما حرف ميزدي ؟؟ اينم چهار چشمي نگاه ميكنه حتي مياد نزديك كه بشنوه منتها من از اينكه ناراحت نشه ...

آره بکن

اخه همه تو محیط کارم میگفتن فلانی عاشقه میمیره برات میاد خاستگاریت اما هیچی ب هیچی منم کلا تا ی مذکر میومد ن ک گرم بگیرم مثلا کارشو دیر راه مینداختم ک تو اتاقم بمونه و میدیدم میاد اتاقم بهش گفتم دفعه اخرتون باشه بعد بکی از افرادیم ک اونجا همکارم بود فامیلمونم بود خوب بالخره من باهاش راحتتر صحبت میکردم گفتم فلانی میاد اتاقم شما نیاین ک خلاصه دیگه خشم اژدها زد بالا و خاستگاری کرد و...

من شوهرمو دوس داشتم اصلنم بهش نگفته بودم ینی اصن باهم هیچ رابطه ایی نداشتیم یهو ی جا دیدمش بهش گفتم ...

خوشبخالت كاش مال منم اينقد ساده بشه

تروخدا دعام كن خيلي سخت ميگذره برام 

كاش برام منم ساده بشه 

2738
من شوهرمو دوس داشتم اصلنم بهش نگفته بودم ینی اصن باهم هیچ رابطه ایی نداشتیم یهو ی جا دیدمش بهش گفتم ...

بعد اون شش ماه چي در ارتباط بودين؟اخه انتظارم سخته مخصوصا ندوني طرف تو فكرش چيه

دست راست سر من  چطوري شد اخه؟؟

خب خودشم تو فکر زن گرفتن بود منو نمیشناخت من وقتی خودم پا پیش گذاشتم گف اونوقع شرایطم جور نبود ی کم دربارت تحقیق کردم شرایطم ک جور شد چون فهمیده بودم خودتم میخای اومدم جلو

خب خودشم تو فکر زن گرفتن بود منو نمیشناخت من وقتی خودم پا پیش گذاشتم گف اونوقع شرایطم جور نبود ی کم ...

چه خوب خوشبخت باشيد كنار هم

دعا كن واسه منم بشه

برا من خيلي كارا كرده اما حرفي در اين رابطه نميزنه