2733
2734

چندروزخوندین و حاجت گرفتید؟همشوتویکروزخوندین؟

خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم

عزیز این کانالی که الان آیدیشو برات میزارم مال یه خانمیه تو حوزه ی جذب و ادعیه قرانی کار میکنه من یکی دوو ساله تو کانالش عضوم 

یکی دو بار هم ختم دسته جمعی همین استغفار رو گذاشت عده ای گفتن حاجت گرفتیم من شخصا نخوندم 

توش نحوه ختمش رو هم گذاشته میتونی سرج بزنی ببینی

💎💎💎
💛معجزه شکرگزاری وقانون جذب💛

✨رسیدن به خداشناسی و دستیابی به خواسته ها و آرزوها❤

✨پاکسازی و دعاهای شبانه💚

✨به همراه دوره های آموزشی جذب
خواسته ها و آرزوها

لینک کانال👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻
@mojeze_shokr_gozari

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
عزیز این کانالی که الان آیدیشو برات میزارم مال یه خانمیه تو حوزه ی جذب و ادعیه قرانی کار میکنه من یک ...

ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز این کانالی که الان آیدیشو برات میزارم مال یه خانمیه تو حوزه ی جذب و ادعیه قرانی کار میکنه من یک ...

کانالش خوبه؟شماخودت جواب گرفتی وجذب کردی چیزی؟من دنبال پول وحقوق بالام

2728
کانالش خوبه؟شماخودت جواب گرفتی وجذب کردی چیزی؟من دنبال پول وحقوق بالام

راستش من دو سه ساله با دوره های امیر شریفی و ایشون کار میکنم لجز اینا اشخاص دیگه ای هم هستن استاد عباسمنش هم عالیه 

ایناهمشون دوره های رایگان تو کانالهاشون دارن خریدنی هم دارن من مال اون دوتا رو خریدم البته من بیشتر برای آرامش روحی خریدم ولی خداییش یرا همه چی خوبن 

تلان بازم راهنماییت میکنم.

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️

قانون جذب بیشترین کاربردش توی سه موضوع سلامتی,  ثروت,  و بهبود روابط  هستش, قانون جذب میگه کنترل افکارت رو بدست بگیر و بعد با افکار مثبت زندگیتو روبراه کن,  وقتی افکارت مثبت بشه,  راههای زندگی صحیح رو هم خودبخود یاد میگیری و زندگیت زیر و رو میشه,

من دوساله روی قانون جذب مطالعه وتمرین میکنم و بی نهایت راضی هستم,

از کانالهای استاد شریفی و خانمی به اسم اکرم استفاده میکنم,  این عزیزان علاوه بر دوره های خریدنی,  توی کانالهاشون دوره های رایگان هم دارن, هر دوتاشون کانالهایی دارن که توشون افرادی که از قانون جذب نتیجه گرفتن,  نتایجشون رو گداشتن

اول لینک کانال نتایج این اساتید رو براتون میزارم,  برید از نتایجشون ببینید,  از سلامتی,  از ثروت,  از بهبود روابط,  بعد اگه دوست داشتید وارد کانالهاشون هم بشید

میتونید اول از دوره های رایگان شروع کنید اگه دوس داشتید بخرید

البته اساتید دیگه ای هم هستن ولی من این دوتارو بیشتر پسندیدم و راضی هم هستم

🌟نتایج و تجربه های دوستان از دوره مقدماتی جذب خواسته ها👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

https://t.me/joinchat/AAAAAE-pDBvZsFplk8lV3A

این 👆👆مربوط به نتایج دوره های خانم اکرم هست.

اینم لینک کانال نتایج دوره های استاد شریفی هستش👇👇

@natayej_karshenasan

اکرم خانم کانال اصلیش به اسم معجزه شکرگزاری و قانون جذب هست و علاوه بر قانون جذب یه عالمه ختم های قرانی هم توش هست. اینم لینک کانالش👇

@mojeze_shokr_gozari

استاد شریفی خیلی کانال داره ولی کانالی که من از طریق اون باهاش اشنا شدم اینه 👇

@parvaresheafk

به اسم پرورش افکار مثبت

🌟نتایج و تجربه های دوستان از دوره مقدماتی جذب خواسته ها👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 https://t.me/joinchat/A ...

منم دوره شریفی خریدم ماه دوم هستم.یعنی میشه خونه جذب  کنم وپولداربشم ؟نتایجوک میشنوم مگم چطوری تونستند

2738
منم دوره شریفی خریدم ماه دوم هستم.یعنی میشه خونه جذب  کنم وپولداربشم ؟نتایجوک میشنوم مگم چطوری ...

قطططعا میتونی 

فقط باید مرتب و هرروز گوش بدی بهشون  تمرین کنی و احساس خوب داشته باشی و امیدوار باشی 

طول میکشه از نتایج کوچیکتر شروع میشه و انشالله به اکثر خواسته هات میرسی🌺🌺🌺