2733
2739
عنوان

بدبخت شدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 321163 بازدید | 1516 پست
خانماسرکاریه استاترمیگه ب حساب من میومده ک خرج میکردم بعدشوهر گردش حساب گرفته فهمیده اگه گردش حساب ا ...

دقیقا همینجوره یعنی چطور فک کرده کسی نمیدونه..اسی دلش خاسته ی تاپیک بزنه بره پربازدید دیده اینجور تاپیکا زود شلوغ میشه نمیدونم چه حسی داره پربازدید شدن اخه چطور دلتون میاد مردم سرکارمیزارید

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
زنی که تو خونس از نظر شما هیچ ماری نمیکنه؟! زنی که از صب کله سحر پامیشه صبحانه نهار شام اماده میکنه ...

زنی که بیرون کار میکنه مثل این زحمت کشا باید علاوه بر بیرون باید غذا بپزه خونش برق بزنه همه کاراشم باید بکنه خودشم بچشو مهد میزاره و پولشو میده وقتی پول داره.

الان لباسو ماشین لباسشویی میشوره ظرف رو ماشین ظرفشویی میشوره جارو هم جارو برقی و یک غذاست .تمام وسایل الان برقی و در رفاه زن خونست ،یخ حوض شکستن نون تو تنور پختن با دست ظرف شستن یا لباس؟ یک دونه بچه هم ما میاریم یا دوتا این همه نازمون چیه؟؟؟؟؟

منم زنم ولی بخدا این همه نعمت و رفاه چقدر ناسپاسی 

زنی که بیرون کار میکنه خیلی مظلوم تره و قابل مقایسه نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به حال و اوضاع امثال شماها باید گریه کرد .

بیخیال عزیزم به خاطر یه مشت آدم که هیچی از انسانیت و امانت داری حالیشون نیست خودت رو عصبانی نکن ارزش امثال تو خیلی بیشتر از نامردا و خیانت کاراس

به درجه ای از انحراف رسیدم که اگه یه درجه دیگه بچرخم به راه راست هدایت میشم😶😜😎اگه تو خوشگلی و شیطان پرست🤘من شیطانم و خوشگل پرست✌
بله وقتی طلاق از طرف مرد باشه پس خواستی چیزی بگی کامل بگو  البته که الان زنا به خاطر اینکه مرد ...

وا دعووا داری پستمو بخون نوشتم از طرف مرد باشه کامل خونی واقعا؟!!!

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2728
به حال و اوضاع امثال شماها باید گریه کرد .

مرسی ک انقد بفکرین  

ولی خوبه بدونیم یروزی خودمونم اشتباه میکنیم یروزی ممکنه تو جایگاه استارتر باشیم میدونیم اشتباه کردیم ولی همون روز همجنسای خودمون میریزن سرمون شروع میکنن ب قضاوت کردن بدونی ک از زندگیمون اطلاعی داشته باشن اونوقت شاید بفهمی چقد کارمون اشتباه بوده باید ب حال قضاوتای خودمون گریه کنیم... 

💚
2738
وا دعووا داری پستمو بخون نوشتم از طرف مرد باشه کامل خونی واقعا؟!!!

حالا رو میدونم گفتی تو پست قبلی که میگید نصف نصفه که نگفتی

در هرصورت اصلا اینطوری که میگی هم نیست اینا یه مشت دروغه واسه تبرعه ی دزدا😒

به درجه ای از انحراف رسیدم که اگه یه درجه دیگه بچرخم به راه راست هدایت میشم😶😜😎اگه تو خوشگلی و شیطان پرست🤘من شیطانم و خوشگل پرست✌

خرج‌کردی ک کردی،زنشی،تو خرج‌نکنی کی خرج کنه،بعدشم‌لابد نیاز داشتی،میرفتی کار خلاف میکردی خوب بود؟؟

فاز اینایی ک میگن اشتباهه وفلانو درک نمیکنم

حالا اگ ب پولا دست نمیزدی جوری دیگ خرجتودرمیاورد،ی چی دیگ راجبت میگفتن

خانماسرکاریه استاترمیگه ب حساب من میومده ک خرج میکردم بعدشوهر گردش حساب گرفته فهمیده اگه گردش حساب ا ...

شايد كارتو گرفته خب

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
مرسی ک انقد بفکرین   ولی خوبه بدونیم یروزی خودمونم اشتباه میکنیم یروزی ممکنه تو جایگاه استارتر ...

ببین عزیزم ما به استاتر چیزی نمیگیم خوده شماهم میگی اشتباه کرده و ما به فکر شماهم احترام میزاریم مشکل ما کسایی هستند که میگن نه اصلا کارش اشتباه نیست باید برمیداشته

اوکی خانومی؟

2706