2733
2739
عنوان

راسته میگن

192 بازدید | 15 پست

نبایدارایشگاهم بریم؟😢😢😢دوست شوهرم پرستاره توشهریارگفته وگفته اینجا۴نفرازمایششون مثبت بوده..اقایعنی چی میخواستم موهامورنگ کنم..اصلاچه ربطی داره ب ارایشگاه داره چرت گفته بنظرم..اه اعصابم خوردشد داشتم اتاق تمیزمیکردم الان شوهرم زنگ زد بلانسبت رید ب اعصاب ارومم..خریدعیدمم نکرده هنو😭😭😭ای خدااین چه مصیبتی بود🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😓😓😓😓توروخدادعوانکنیدبازچراتاپیک تکراری زدی..خیلی نااروم بودم خواستم دردودل کنم

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دو روز صبر كنيد تكليفمون با كرونا معلوم شه بعد به عيد و رنگ مو و ... فكر كنيد. تا عيد يه ماه ٢٥-٢٦ روز مونده حالا

عادت ندارم درد دلم را به همه کس بگویم پس خاکش میکنم زیر چهره خندانم تا همه فکر کنند نه دردی دارم و نه قلبی......

به نظر من کاملا منطقیه ...همه جور آدمی میاد تو ارایشگاه

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

لوازم کار آرایشگرا از موچین و قیچی و صندلیشون آلوده اس.فک کن یکی اونجا اومده ک کرونا داشته چندنفر رو آلوده میکنه.اتاق جراحی هم نیس ک قبل هر آرایشی بخوان همه وسایل و صندلی و آینه و...استریل کنن خب

2738

عزیزم من‌دندونپزشکیمو که واجب بود کنسل کردم ارایشگاه اینا بماند که باید رعایت کنی تا بیشتر نشه 

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
لوازم کار آرایشگرا از موچین و قیچی و صندلیشون آلوده اس.فک کن یکی اونجا اومده ک کرونا داشته چندنفر رو ...

اره😭😭😭

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘
اصلا نگران نباش عزیزم بهداشت رو رعایت کنی ماسک بزنی دست کش بپوشی با کسی دست ندی و رد بوسی نکنی هیج م ...

وسایل آرایشگاه چی؟ویروس کرونا تو هر سطحی ممکنه تا ۹ روز زنده بمونع

ب نظرت الان رنگ مو وخرید مهمه؟؟

نه معلومه ک مهم نیست فکربیماری ناارومم کرده

👍  بچگانه چرا رفتار میکنی😶

جای دلداری دادن نمک روزخم نپاشین لطفا..من بچه شمابزرگ😏

2706