2733
2739
والا من هربار پسرم مریض بوده نفرستادم میگن باید گواهی پزشکی بیارین لابد اینم همینو میگن معلمشونم این ...

الان شرایط فرق میکنه همش میگن جز در موارد اورژانسی به دکتر و بیمارستان مراجعه نکنید خطرناکه ولی همه الان از عطسه هم میترسن بگی خود معلم میگه نفرست 

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
یعنی چی؟؟ مدرسه خیلی مهمه ز گهواره تا گور دانش بجوی من به عنوان دبیر میرم مدرسه وجدان کاری خیلی مه ...

معلم چندمی شما

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی؟؟ مدرسه خیلی مهمه ز گهواره تا گور دانش بجوی من به عنوان دبیر میرم مدرسه وجدان کاری خیلی مه ...

جدی میگین ؟

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
ببین اگه اتحاد باشه و اکثرا نفرستن مجبورن تعطیل کنن باید با والدین هماهنگ کنید معلما از خداشونه خاله ...

مادرهای کلاس اتحاد دارن اما یه روز دو روز که نیست

بعد اگه اصلا یک ماهم نرفتن بعد درسشون عقب بیفته چی؟

باید سیاستی اندیشیده شه که الان تعطیل شن بعد از اونور سال تحصیلی یک ماه بیشتر برن

🖤 
2731
نه😐

این حرف ازیه معلم بعیده ولی ما درکل داریم بچه های ابتدایی وکچیکومیگیم معلمارونگفتیم شما بروبه وظیفت عمل کن

دلم خیلی برای مامانم تنگ شده میشه یه صلوات برای شادی روحش بفرستی.ممنون.کاش میشدیه باردیگه فقط یه باردیگه ببوسمش.کاش بودچه زودرفت .دلم سخت تنگشه.قدرمامان وباباهاتونوبدونید
واقعا؟ پس چرا این کشته میده بعدشم میگن درمانم نداره😢

ببینید  مثلا  100هزار نفر اینو گرفته 2 هزار نفر فقط مردن 

یعننی 80  هزار نفر خوب شدن 

چرا این 80 هزار نفرو نمیبینیم فقط اون 2 هزارو میبینم

اون 2 هزار نفرم سیستم ایمنی ضعیفی داشتن 

استرس سیستم ایمنیو میاره پایین استرس نداشته باشین نترسید دستاتونو مرتب بشورید ویتامین سی بخورید نمیگیرید

تو همین تایم بیشتر از این مردم آنفولانزا گرفتن و بیشتر از این مردن ! پس آنفولانزا ترسناک تره 

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
مادرهای کلاس اتحاد دارن اما یه روز دو روز که نیست بعد اگه اصلا یک ماهم نرفتن بعد درسشون عقب بیفته چ ...

حرف همه همینه الان تعطیل بشه تا تیر برن مدرسه

2738

اره دیگه ببخشیدا بچه خودتون نیستن که مریض بشن نگران بشین والا پسرم یه روز تو کلاس سردرد داشت میگفت میرفتم به خانم میگفتم حالم بده خانم میگفت بشین حالا کلاس تموم بشه اخرش ساعت ۱۲.۳۰ به من زنگ زدن پسرتون میگه حالم بده منم رفتم اوردمش پسرن اسهال گرفته بود همینجور مونده بود تو شلوارش تا شبش همش بیرون روی داشت کلاس اوله همش میگم معلم بیشعورش عجب نفهمی بوده به داد بچه ترسیده حرفم بزنی میگن ناراحتی برو ازین مدرسه به همین راحتی

یه خانم معلم آگاه و دلسوز به سلامتی دانش آموزش بیشتر از ریاضی و علومش اهمیت میده همونطور که والدین ترجیح میدن بچشون یه سال از درسش عقب بیوفته ولی خدای نکرده برای سلامتیش مشکل پیش نیاد تو این شرایط وجدان کاری به این صورت خودشو نشون میده که دانش آموزتو از این بیماری محافظت کنی 

این حرف ازیه معلم بعیده ولی ما درکل داریم بچه های ابتدایی وکچیکومیگیم معلمارونگفتیم شما بروبه وظیفت ...

چون من دوازدهم درس میدم کنکور بچه ها خیلی برام مهمه

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید
ببینید  مثلا  100هزار نفر اینو گرفته 2 هزار نفر فقط مردن  یعننی 80  هزار نفر خو ...

بخاطر اینکه درصدی که اعلام شده از یه شهر قرنطینه بوده از صد نفر دو نفر مردن نه تو شهری که صبح اعلام کردن دو نفر مبتلان شب گفتن هر دو مردن یعنی هر کس گرفت مرد بعدش بجای قرنطینه کردن شهر مردمش مث روزای عادی زندگی میکنن سفر میرن و با ویروسشون ایرانگردی میکنن 

اره دیگه ببخشیدا بچه خودتون نیستن که مریض بشن نگران بشین والا پسرم یه روز تو کلاس سردرد داشت میگفت م ...

من با ابتدایی ها کاری ندارم‌ من آینده و کنکور بچه ها برام مهمه کلی زحمت کشیدم حیفه آخر سالی خراب شه اصلا دوازدهم رو نمیشه با کلاس اولی مقایسه کرد

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید
2706