2737
2734
عنوان

يه چيزي ميگم نخندين بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بايد هر شهر رو ببندن ،مردم هم واقعا رعايت نميكنن مسافرت و زيارتشون به راهه 

دوات ک داره اعلام میکنه تا وقتی مجبور نیستین از خونه بیرون نیاین ملت نفهمن

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
منطقیه نگران باشی.اون بنده خدا اگرم داشته باشه که نمیفهمه تا چند مدت

اره خب ميگم شايد مشخص نشه اصلا،حالا من سعي دارم كلا بيرون نرم زياد،ولي خب چون ميدونم مادرشوهرم رفتن ديدنش حتما ادم ميترسه يكم 

2728

الان تو یه برنامه شبکه دو پرسید از مسئول ِ..قم قرنطیته می شه

گفت نه...همینکه دوز رعایت بهداشت بره بالا کافیه

دقیقأ همین جمله رو گفت 

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
الان تو یه برنامه شبکه دو پرسید از مسئول ِ..قم قرنطیته می شه گفت نه...همینکه دوز رعایت بهداشت بره ب ...

نميدونم چرا واقعا زدن به مسخره بازي ،رعايت بهداشت درسته موثره ولي يكم اقدام هم بايد بشه 

بنظرم نرو تو شهرستاتای دیگه هم که رفته بخاطر این بوده که قبلش یه سفر به قم داشتن

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2738
نميدونم چرا واقعا زدن به مسخره بازي ،رعايت بهداشت درسته موثره ولي يكم اقدام هم بايد بشه 

مدیریت بحرانِ دیگه

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
بنظرم نرو تو شهرستاتای دیگه هم که رفته بخاطر این بوده که قبلش یه سفر به قم داشتن

خب شوهرم قبول نميكنه كه نريم،ميگه برو بابا و فلان 

موندم چه طور راضيش كنم نريم خونه مادرشوهرم اين هفته 

قم گیلان همدان نداره 2 روزه دیگه کرونا کل ایران رو برمیداره خیالتون جمع با این مدیریت بحرانشون

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2706