2733
2739
عنوان

یه چیز جالب

150 بازدید | 16 پست

نیم ساعت پیش دکتر داشت تو برنامه خانواده حرف میزد مجری گفت تو چین با ربات به مریضا غذا میدن بعد دکتره گفت ما امکاناتمون از اونام بهتره😲

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من فکر میکردم فقط توهم دشمن دارن!

کار خراب تر از این حرفاست    

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738

قطعا ایران کشته زیاد میده

چون امکانات و دارو در حد شعب ابی طالب هست 

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
من فکر میکردم فقط توهم دشمن دارن! کار خراب تر از این حرفاست      

برن گزارش شاهین صمد پورو ببینن تو بیمارستان قم حتی دستکش دست نکرده بودن

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤
قطعا ایران کشته زیاد میده چون امکانات و دارو در حد شعب ابی طالب هست 

عزیزم امکانات و فرهنگ که هیچ

اما واقعا این بیماری برای افراد با بیماری های خاص خطرناکه نه افرادی که بدن سالم دارن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

وای من شوهر خواهرم پزشکه تو یکی از بیمارستان هایی که اعلام کردن برای کرونا گذاشتن شیفت داره بد جور میترسم چون بچشونم بیستر وقتا خونه مامانمه اگر خدای نکرده مبتلا بشه یا بهش بچسبه ویروسه بیاره خونه کل خانواده من نابود میشن   هیچ امکاناتیم نیست الان ی نوع ماسکو گفت برید بگیرید شهرو زیرو رو کردم نبود داروخونه ها هم شلوغ بعد این میگه ما امکانات داریم 

2706