2737
2739
عنوان

كاربرد اينا تو چرخ خياطي+عكس

6426 بازدید | 25 پست

سلاااامممم

كاربرد اين قطعها تو چرخ خياطي چيه كسي ميدونه؟؟

تاپیک بامدادخمار🙃وزن فعلی۹۰🤯هدف۶۵😍گروه💜دیگه میخام هرجوری هست به آرزوهام برسم🙂تاریخ شروع۱۱/11/99

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ابیه واسه زیپ کنار ابیه فکر کنم واسه دوخت دکمه هست اون کناریشم واسه پس دوزی

خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی و که بهم دادی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که ازت خواستمو صدامو نشنیده گرفتی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که میخواستی بدی و دیدی لیاقتشو ندارم و ندادی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که میخوای بدی و هنوز ندادی خدایا عاشقترینتمممم
2738
تو دفترچش نوشته چرخت کاچیران؟

دفترچش دم دستم نيست 

نه عزيزم مارشاله

تاپیک بامدادخمار🙃وزن فعلی۹۰🤯هدف۶۵😍گروه💜دیگه میخام هرجوری هست به آرزوهام برسم🙂تاریخ شروع۱۱/11/99
وسط پابه دوطرفه زیپ دوزی اولی راست پایه لبه دوزی (لبه گرد) پایه لول هم‌میگن آبی رو حقیقت نمیدونم

پايه لول كه ميگي به چه دردي ميخوره؟؟؟؟

لطفا بنويسيد ميام ميخونم

از راست...پایه ی رل دوزی برای وقتایی که میخوای خیلی ظریف تا بزنی  مثل دور روسری یا لبه ی چین ها یا پایین دامن کلوش یا لبه ی چین نیلوفری که گرده و دوختش سخته با این پایه به راحتی دوخته میشه

بعدیش پایه ی زیپ دوزیه 

بعدیش هم پایه ی دکمه دوزیه البته فقط برای دکمه هایی که دوتا سوراخ دارن قابل استفاده ست

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
از راست...پایه ی رل دوزی برای وقتایی که میخوای خیلی ظریف تا بزنی  مثل دور روسری یا لبه ی چین ها ...

مررررررسي 

2706