2733
2734
عنوان

این از دکترای این مملکت😖😖😖

450 بازدید | 15 پست

چند روز پیش رفتم عصب کشی کردم دندونمو امروز نوبت داده بود برم پر کنم پولشم همون روز کامل گرفت ۹۰۰ تومن حالا از مطب زنگ زدن دکتر به خاطر کرونا مطب نمیاد😐😐😐😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ینفرم وجدان داره تعطیل کرده شما بگین چرا نبومد میگفتی پولتو‌بده

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

چه اشکال داره عزیزن خود بعدا میری پر میکنه.نهایتش یکی دوماه دیرتر.عصب کشی که شده درد که نداری خب یکم دیرتر پر میکنه.برا خودتون که بهتره.وسایل دندانپزشکی احتمال الودگیش زیاده همه هم میرن.درسته استریل میشه .اما همه چی که استریل نمیشه

2738

اولین باره میشنوم دندانپزشک قبل از اینکه کارشو انجام بده پول گرفته😐

نباید پول میدادی.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
ینفرم وجدان داره تعطیل کرده شما بگین چرا نبومد میگفتی پولتو‌بده

اره والا یه نفر هم با وجدان پیدا شده خودمون طرفیتش رو نداریم.واس ما عمل میارن بعصی مریصا که مثلا هپاتیت دارن اتاق الوده میشه بعضی  دکترامون نمیدارن ضدعفونی کنیم اتاق رو که وقت تلف نشه یهو درامدشون کم نشه. بعضیاشون انقد بی وجدانن.خودم شاهد بودم یه بار نذاشتم مریص بعدی بیاد دکتر هم مجبور شد قبول کنه.آخرشیفت بود داشتم میومدم خونه برگشتم وسایل بردارم دیدم دکتر دیده من نیستم مریص بعدی رو خاسته همون اتاق وجدان ندارن که.کسی دیگه هم خبر نداره که چی به چیه

اره والا یه نفر هم با وجدان پیدا شده خودمون طرفیتش رو نداریم.واس ما عمل میارن بعصی مریصا که مثلا هپا ...

بخدا معلوم‌نیس با خودمون چند چندیم من الان میترسم برم داروخونه دارو بگیرم ملت بفکر کنسلی دندون پزشکین

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
بخدا معلوم‌نیس با خودمون چند چندیم من الان میترسم برم داروخونه دارو بگیرم ملت بفکر کنسلی دندون پزشکی ...

من درهرصورت امروز باید برم دکتر چون خونریزی و خارش شدید گرفتم نمیتونم حتی بشینم  پس همه تعطیل کنن بشینن تو خونه به شوهراتونم بگید سرکار نرن دکتراهم مطب نرن مریضا هم بمیرن به درک 

بیچاره همش دستش تو دهن مردمِ حق داره کنسل کنه اما باید پولتونو برگردونه

اخه من درهرصورت دکتر باید برم امروز خونریزی و خارش شدید گرفتم بعدشم اینا دکترن اینجوری باشه دکترا مطب نرن از ترس مریضی مردهاهم سرکار نرن نمیشه که بالاخره هرچقدرم رعایت کنیم میگن با تماس دست هم منتقل میشه 

2706