2737
2739
عنوان

کیا با آمپول hcg اولین بار باردار شدن،،

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 28 پست
مال منم هورمون پرو لاکتینم بالا بود قرص بهم داد کم شد 

ان شاء الله ک بارداری. چ قرصی براپرولاکتینت بهت داد؟ من ی دوره خوردم خوب شدم امابعدسه ماه ک دوباره آز دادم رفته بودبالابازم. شماهم کم کاری تیروئید داری 😥؟ 

خدایاتوپناهم باش.. داشتنت بزرگترین نعمت است

من بعد ۷بارشدم کلومفین و متفورمین هم خورده بودم

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ان شاء الله ک بارداری. چ قرصی براپرولاکتینت بهت داد؟ من ی دوره خوردم خوب شدم امابعدسه ماه ک دوباره آ ...

تلفظشو خوب نمیدونم،دیاستنیک فک کنم

مواظب حرف هاتون باشین!!!!😐حرف هاتون تا صبح یه نفرو بیدار نگه میداره.....🤦‍♀️🥀
ان شاء الله ک بارداری. چ قرصی براپرولاکتینت بهت داد؟ من ی دوره خوردم خوب شدم امابعدسه ماه ک دوباره آ ...

ن خدار وشکر تروئیدندارم 

مواظب حرف هاتون باشین!!!!😐حرف هاتون تا صبح یه نفرو بیدار نگه میداره.....🤦‍♀️🥀
2738

[QUOTE=125294100]تلفظشو خوب نمیدونم،دیاستنیک فک کنم[/ ان شاء الله ک بارداری. بهش فک نکن خودت روبه ی کاری مشغول کن که استرس نگیری

خدایاتوپناهم باش.. داشتنت بزرگترین نعمت است
من دوتاامپول بفاصله یکی دوروز زدم وشکر خدا باردارشدم  علایمم هم مزه طعم فلز تودهنم بود و درد س ...

منم دارم الان دعا کن باردار باشم😔

لتروزول و hmg زدم

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢