2737
2734
عنوان

دعاکنید واسه داداشم 😭

883 بازدید | 44 پست

ای خدا این چ بدبختی بود نزدیک عید 😭ماشینش خراب شده تو بیابون تنها حیرون شده دعاکنیدماشنیش مشکل خاصی نداشته باشه اگه موتورش باشه80ملیون خرجشه دعاکنید براش ترخدا 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وااای خیلی ترسیدم هزارتا فکر اومد برام اول اینکه امشالله داداشت سالم و سلامت بمونه

دوم براش صلوات دادم

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
ماشین سنگین کار میکنه؟ بچه که نیست عزیزم.خودش از پس کارش برمیاد.زجه زدن شما چیه؟

اره ...دستش خیلی تنگه تو بیابون از دیروز مونده هیچی هم نیس بخوره ....این همه پول از کجابیاره خرج کنه

وا خب درست میشه اینقدر زجه زدی گفتم چی شده😐

از دیروز تو بیابون تنها گشنه مونده ازکجابیاره این همه پول خرج کنه الان زنگ زدم داشت گریه میکرد دلم شکست بخدا😭

بدبختی ؟!! والاا اینجور که گفتیی ترررسیدم ... تا باشه ازین مشکلات مالی ...جانش سلامت باشه .....

از دیروز تو بیابون تنها گشنه مونده ازکجابیاره این همه پول خرج کنه الان زنگ زدم داشت گریه میکرد دلم شکست بخدا😭

والا دور از جونش فک کردم رو تخت بیمارستانه

بدبختی ؟!! والاا اینجور که گفتیی ترررسیدم ... تا باشه ازین مشکلات مالی ...جانش سلامت باشه .....

زنشم ی اخلاقی داره تا داداشم پول تو دستشه سرزندگیشه یکم بی پول میشه قهرمیکنه میره 

2706