2737
2739

سلام دوستان عزیز، واسه اونایی که اهل سفر هستن میخواستم بهتون اطلاع بدم که آژانس "گلبرگ سیر" و آژانس "مانیاپرواز رویایی" بسیااااار کلاهبردار هستن خصوووووصاً خصوووووصاً آژانس گلبرگ سیر، ماجرا هم از این قراره که آژانس "گلبرگ سیر" با حقه بازیِ فراوان ۳۰۰هزارتومان سر ما کلاه گذاشت و دیگه هم به ما برنگردوند و آژانس "مانیاپرواز رویایی" هم ۲۹۶ هزارتومان مارو خورد و با تهدید به شکایت به سازمان گردشگری به زور و با مکافات، فقط نصف مبلغ رو به ما برگردوند اما اما اما آژانسِ حرامخور و بسیااااار کلاهبردارِ "گلبرگ سیر" همه ی ۳۰۰ هزارتومان ما رو خورد و یک آب هم روش، هرچی هم زنگ زدیم و با زبان خوش پولمون رو خواستیم فقط و فقط اهانت و توهین به مشتری میکنه، خدا لعنتش کنه ان شاء الله، ما که از پول زحمت کشیدمون نگذشتیم و آرزو میکنم واسه دوا و درمون استفاده اش کنه، و ان شاء الله سر فرصت  شکایت این آژانس "گلبرگ سیرِ" حقه باز و حرامخور رو به سازمان گردشگری میبرم قطططططعاً، اما صرفاً خواستم به شما دوستان اطلاع بدم که شما از این دوتا آژانس خرید نکنید که پشیمون میشید چون که بسیاااااار کلاهبردارن، توروخداااااا آگاه بشید که مثل ما کلاه سرتون نره👍👍👍👍👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چقدر غمگین..شما که همیشه ایموجی خنده میزاشتی     از اینا..من اومدم ناراحت کردم شمارو &n ...

نه ایرادی نداره. یه لحظه یادم افتاد که این دوتا آژانسِ کلاهبردار، با چه حقه بازی سرمون رو کلاه گذاشته بودن و چه روزهای بدی داشتیم اون مدت.

۳۰۰ هزارتومن بردن ..فدای سرتون    

هرکدومشون ۳۰۰ هزارتومان، اونم حدودای ۲ سال قبل، دوبرابرش هم هزینه تماس میدادیم واسه پیگیری هامون که البته بعدها فهمیدیم کارکنانِ آژانس گلبرگ سیر و آژانس مانیاسفر رویایی، بی وجدان تر و حرومخورتر از این صحبتها هستن👎🏻👎🏻👎🏻😔😔

2740