2733
2734
میخوام بسته 22گیگ بگیرم میگه چند گیگش نت بین الملل آخه نت بین الملل به من چه ربطی داره 

نت بین الملل باهاش سایت میای اینستا میری تل میری نت داخلی فقط سروش و ایتا منم نمیدونستم بسته زدم کل پولم رفت

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اها پس بگیرم؟؟ 

اره بین المللی خوبه داخلی بیخوده

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
خیلی مسخرست اه ...بسته هاش حجمشون کمه من ۵ گیگ گرفتم یه هفته ای تموم شد..نمیشه زیاد از تل گ را م &nb ...

من ۱۸گیگ سه ماهه گرفتم

همین الان یه نفر داره واسه داشتن تموم چیزایی که تو داری دعا میکنه...
من ۱۸گیگ سه ماهه گرفتم

چجوری  کدشو بفرستین

2738
خیلی کمه ک واقعا تو چند وقت استفاده میکنی؟؟؟؟؟ماهی ۶ گیگ خییییبی کمههههههههههههه 

🤔🤔🤔🤔🤔کمه؟ن بابا من ک شاید نصفشم استفاده نکنم

همین الان یه نفر داره واسه داشتن تموم چیزایی که تو داری دعا میکنه...
2706