2737
2734
عنوان

بعضیا تو سایت خیلی وقیحن

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 45 پست
گلم پوکر فیس ب چ معنیه

ی صورت که هیچ حسی توش نیس

اسمش هم از بازی پوکر اومده

یه بازی ای هست ک میشینن دور یه میز با ورق بازی میکنن

هیچ کدوم از اونایی ک دارن بازی میکنن نباید با حالت چهره ناراحت یا شاد ورقای دستشونو لو بدن

نه میخندن نه غمگین

چون ممکنه با بدترین ورق ها هم برنده شن

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم داریم صددرجه بددهن تر و چاله میدونی تر از هزار تا مرد کمم نیستن تو این سایت متاسفانه

ایناحال بهم زن ترین آدمان،ازنظرمن اوناخانواده ندارن چون کسی که زیرسایه پدرومادربزرگ بشه واصالت داشته باشه اینجوری فحش نمیده

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2731

آره بعضیا وحشین دراین شکی نیست 

داری یه اظهار نظر ساده میکنی عصبی بودن خودشونو نشون میدن

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
من که ندارم اون کاربری که فحش رکیک میدادهمزمان بادوتاکاربری پست میذاشت یکیش تاییدپستهای فحشش بود

چطور این چند تا کاربری رو مدیریت میکنن ؟ 😂 جفت کاربری هاشم ترکید ؟؟ خوب کردی گزارش زدی 

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

بددهنی هم دیدم.ولی چیزی که بیشتر اذیتم میکنه اینه که خیلی راحت قضاوت میکنن خیلی راحت میگن حقته خیلی راحت سرزنش میکنن.یه درصد فکر کنیم که شاید خودمونم تو اون موقعیت قرار بگیریم

آره دقیقاهمینطوره چندروزپیش یکی تاپیک زددرموردخواهرشوهرش یه حرفی گفت یکی اومدگفت بهش بگوترشیده منم ن ...

من دیروز یه خانمی تاپیک زده بود من یه بچه دارم اصلا هم دعواش نمیکنن منم نوشتم دو تا بچه داشتن مستلزم دعوا کردن یکی داری نمیفهمی چه سخته اونم دوتا پشت هم در جواب زد شما پدر مادرهای  بیفرهنگ هستین آینده بچه هاتونو نابود میکنید و چند تا چرت دیگه مستقیم به شوهرمم توهین کرد

2740
به اعصابت مسلط باش    

باشه

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
ترشیده حرف قشنگیه بنظرت؟؟؟؟؟؟؟

من گفتم ترشیده؟؟؟؟؟؟؟یه باردیگه کامنت منوبخون ببین کی گفته ترشیده

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
نظرم اینه انقدر گزارش بزنید بترکه طرف  اتقدر بدم میاد اسم خودشون و گذاشتن رک  بی ادب ها ...

یا یکی عکسشو میزاره یه حرفایی بهش میزنن ک طرف رو میپوکونن

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️