2737
2734

⛔️ مهمانی های غیرضروری*/ *استعمال قلیان* در سفره خانه/ استفاده از *توالت عمومی*/مصرف *غذاهای بیرون بر، رستوران، قنادی و کافه*/ *دست و روبوسی* /استفاده از *لوازم بازی و ورزشیِ پارک شهرها و شهربازی*/استفاده از *مِترو در خط ها و مسیرهای شلوغ*/

*اتوبوس های خط واحد شهری*/استفاده مکرر از *دستگاه های عابربانک*/

استفاده ی مکرر از *تاکسی و سواریهای غیرشخصی*/ *خرید حیوانات زنده*/استفاده از *گوشی های تلفن مشترک* در ادارات، مدارس و اماکن عمومی(تلفن را در حالت بلندگو قرار داده و صحبت کنید)/ *خام خواری* (خوردنیهای حرارت ندیده)/ *لمس ضریح و درب بُقاع متبرکه و مساجد*/ *مُهر و سجاده ی مشترک* در نمازخانه یا مسجد⛔️

موارد زیر موکداً توصیه میگردد:

🔺مصرف مُداوم داروهای گیاهی یا شیمیاییِ تقویت کننده ی سیستم ایمنی

🔺شستشوی مکرر دست ها

🔺شرب مُدام مایعات

🔺استفاده از انواع پَد الکل، ژل آنتی باکتریال، ماسک و وسایل حفاظتی در صورت امکان

🔺غرغره ی مُدام آب و نمک

🔺بخور آب گرم بصورت مکرر در صورت امکان

🔺محدود یا تعطیل کردنِ انواع ارتباطات غیرضروریِ اجتماعی، جلسات اداری، کلاسهای کمک آموزشی، سینما، تئاتر، دوُرهمی و سفر

یادمان باشد:

*کرونای نوظهور درمان ندارد*

خدایا تحمل و صبر بده لطفا.تا قوی باشم

بچه هاتونو فرستادید مدرسه عایا؟؟؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

والا من بیمارستان شاغلم صبح اومدن تذکر دادن ماسک نزنید ایجاد رعب و وحشت میکنه........

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
2738

من ک قصد دارم اصلااا از خونه درنیام یه خانوم خونه دارم کاری بیرون ندارم میشینم خونم ک نمیرم😁

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706