2737
2734
دقیقا بچه منم یه ماهگی به خاطر عفونت یه هفته الکی بستریش کردن نمیدونی چی به روزم اومد بعدشم که مدام ...

کرونا که به این راحتی باعث مرگ نمیشه

من مشکل قلبی دارم خیلی بیش از اون چیزی که فکرشو میکنی برای من خطرناکه ولی اصلا بهش فکر نمیکنم

عزیزم اینطور خودت رو اذیت میکنی

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
زندگی بر پایه افکار شما شکل می گیره انقدر منفی بافی نکن همونطور که سیل،زلزله،آنفولانزا،آنفولانزای ...

نمیدونم به خدا به خودم میگم هزار بار اما از زمانی که بچم دنیا اومده به شدت وسواسی شدم

دخترم تمام زندگی من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا بچه منم یه ماهگی به خاطر عفونت یه هفته الکی بستریش کردن نمیدونی چی به روزم اومد بعدشم که مدام ...

منم از همین میترسم بچم ۱۰ ماهس

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2731
پسر منم ۱۰ ماهشه دخار یا پسر؟ میتونم بمرسم فد و وزن۹ ماهگی چقدر بود؟

دختر عزیزم

زنده باشن

قد رو نمیدونم وزنش ۹۷۰۰ عزیزم 

اصلا وزن نمیگیره دیگه خیلی کم 

پسر شما چنده؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

اگه مثل بچه من عجله داشته باشن همه کارهاتونو میریزه به هم

پسر من ۷ ماه دنیا اومد که هنوز هیچ چیزش آماده نبود 

خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 
دخترمنم رنده ها ولی کم تر تولدش ۹۶/۶/۶وهمزمان با سالگرد ازدواجمون اصلا برنامه ریزی هم نشده بود😃

خو اهر من۹۱/۱/۲۱ ازدواجش بود بچش۹۵/۵/۲۵ دنیا اومد

خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 
2738
منم. میخوام طوری اقدام کنم بعد عید بچم بشه 1400

کارخوبی میکنی عزیزم این بهتره  

فدات😘

خدانکنه عزیزم😘😘💋

نمیدونم به خدا به خودم میگم هزار بار اما از زمانی که بچم دنیا اومده به شدت وسواسی شدم

طبیعیه

بعد زایمان آدم خیلی به هم می ریزه

بچه من نه ماهشه،دارم بهتر میشم

فقط با انرژی مثبت حال خودتو تغییر بده

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺