2733
2734

شهلا شنیدم اخلاقش خوبه  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از مایش ایمنی انعقادی بده  ..شوهرتم  اسپرم  و دی اف ای ..   اگه میتونی  ازمایش خودتو بیا  بهر  تهران ..شوهرتم  رویان 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2731

ازمایشات کامل ایمنی و انعقادی   هر دکتری  بلد نیست ..  برو تتو تایپیک از سقط مکرر پیگیری تادرمان  اونجا کاملش هست 

.

شهـلا دانايي❤️❤️❤️❤️فرشته خدا روي زمينه اين بشر

خوبی کنجد جون

2738

سیمین تقوی واسه سقط مکرر خوبه خیلی باتجربه و دکتر بزرگیه دکتر خودم جواهری پور بود عالی بود ولی اونم سقط مکرر رو به همین دکتر معرفی میکنه

ناز دخترم تو زیباترین نغمه ی عاشقانه ی منی❤🥰❤
شهـلا دانايي❤️❤️❤️❤️فرشته خدا روي زمينه اين بشر

مطب نداره خودش بیمارستانم زیاد ادمو جدی نمیگیرن بیمارستان الزهرا رفته بودم 20 تا کاراموز داشتن و مریصارو باهم میبردن تو و ادم اصلا نمیتونست دردشو بگه 

سیمین تقوی واسه سقط مکرر خوبه خیلی باتجربه و دکتر بزرگیه دکتر خودم جواهری پور بود عالی بود ولی اونم ...

انقدر دکترهای زیادی رفتم که هیشکدوم واسم نتونستن کاری بکنن 

2706