2733
2739
عنوان

از دیشب تا حالا دارم دیوونه میشم

565 بازدید | 40 پست

برای اولین بار تو عمرم رفتم عروسی ( عروسی دوستم )

برای لباس و آرایشو آرایشگاه رفتنم ک حرص خوردم هیچ

هروز جنگ و دعوا داشتم تا خانوادرو راضی کنم

چون اصلا خانوادم اینکارارو زشت میدونن

بالاخره دیشب با یکی از دوستامو مادرش رفتم عروسی

بهم خوش گذشت ولی بعدش گند زده شد ب همه چی

مادر عروس برگشته ب دوستم گفته این زنداداشته؟! منظورش با من بوده، حالا همش با خودم میگم مگه چقدر با آرایشم قیافم زنونه شده بوده ک همچین حرفی زده، اصلا حس میکنم بقیه هم نگاهاشون نسبت بهم بد بوده

این موضوع یه طرف تا پام رسید خونه و مامانم شنید ک رقصیدم یجوری بهم نگاه میکنه میگه رفتی مجلس گرم کنی؟؟؟؟ رقصیدی؟؟؟؟؟ بیخود کردی ما تو خانوادمون این چیزا نداشتیم اصلا یجوری باهام برخورد کرد انگار با کسی کاری کردم!!!! 

از دیشب تا حالا هییییی دارم رفتارای دیشبم تو عروسیو مرور میکنمو همش میگم وای چرا اونکارو کردم، آره خیلی سبک بازی دراوردم همه فک کردن من خرابم واسه همینه ک اونجوری نگام میکردن و....

بخدا من اصلا رقصم بلد نیستم فقط یکم قر دادم اونم وقتی ک داماد نبودو فیلم نمیگرفتن

هرموقع هم داماد بودش من شالمو سرم میکردم

از دیشب تا حالا این وسواس فکری داره دیوونم میکنه

من هرموقع تو اجتماع میرم بعدش همین بساطو فکرارو دارم

نمیدونید چقدر وسواس فکری آدمو روانی میکنه با هیچکسم نمیتونم حرف بزنم تا آرومم کنن چون مسخرم میکنن

تورو خدا کمکم کنین

ول کن بابا خوش باش/:

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چون انقد زدن تو سرت اعتماد به نفست به بادرفته 

فدای سرت مهم اینه خوشبودی یه شبو❤

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است

عزیزم باید یاد بگیری به حرف و نگاه مردم بی اعتنا باشی

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738

جلوی زورگویی و ظلم و حرف نابجا وایسا. میخواد پدرمادرت باشه یا هرکس دیگه.

یموقع بخودت میای میبینی پیر شدی و مطابق سلیقه یکی دیگه زندگی کردی

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
تقصیر تو نیست تقصیر مادرته که از اول محدودت کرده و هرکاریو عیب دونسته برای همین حس بدی بهت دست داده

حالم اصلا خوب نیس

چند ساعت خوشی کردم حالا تا چند روز باید تاوانشو بدم

هیچ کار بدی نکردی، بسکه وسواس داری فکر کردی همه دارن نگات ميكنن، مطمئن باش هیچکس نگات نمیکرده، اونم که فکر کردن زنداداش عروسی اشتباه شده نه بخاطر قیافه زنونت یا هرچیز دیگه، سعی کن وسواستو دور بریزی 

2706