2737
2734
عنوان

احساس میکنم معلم خوبی نیستم

701 بازدید | 22 پست

درحق دوتا از شاگردام که ضعیف ترن ظلم شد البته خودشونم درس نخوندن یامن وقت نکردم یک روز دیگه ازشون بپرسم  آخه روز پرسش اون درس  حاضر نبودن من بعضی وقتا میگم  به خودم این حقوقت حلال حروم قاطیشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من معلم اولم همه دانش اموزامو قوی کردم جز یکی که نشانه ها رو نمیشناسه تا دلم ناراحتم ولی همه بهم میگن قرار نیست که تمام بچه ها رو مخ کنی

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
2738
منم  ۳ تا ضعیف دارم یکیشون خوب شد ناراحت  اون دوتام

نمیشه کاری کرد 

من پارسال خیلی عذاب وجدان داشتم دو سه نفر بابت بیش فعالی و دیراموزی و مشکلات خانوادگی ضعیف بودن و اختلال یادگیری داشتن ولی مابقی عالی بودن 

معلم کلاس دومشون که باهام صحبت کرد گفت اون حقوقی که گرفتی از شیر مادرم حلالت باشه من ۲۵ساله معلمم ولی دانش اموزایی اینطور قوی ندیدم

اخه من پدرخودمو درمیارم از هر نشانه دوبار املا میگم هر روز تمرین جمله سازی و ریاضی مازاد تو دفتر مشق 

انقد بچه هام قوی شده بودن که داستان مینوشتندر حد پنج شش خط معلمشون که منو دعا میکرد میگفت انگار نه انگار سه ماه مدرسه نبودن روخوانی و خط شون عین کلاس سومی هاس 

امیدوارم  منم همین  شع خیلی خودمو میکوبم حس میکنم  اصلا  معلم خوبی نیستم

من فی سبیل الله کار میکنم خدام جوابشو داده ازمایشم اونم یه ازمایشی که هر دکتری حواسش نیس بنویسه و دکترای دیگه میگفتن اصلا چی شده که اینو نوشته برات تو فهمیدی خدا واقعا دوست داشته

خدا رو شکر زود فهمیدم و داروشو خوردم و خوب شدم وگرنه  وگرنه زمانش میگذشت درمانی نداشت و خطرناک بود شدیدا

مامانم همش میگه تو برای خدا کار کردی خدام اینجور جبران کرده همین یه معجزه برام انگیزه شده خیلی جاها خسته میشم ولی به خودم میگم خدا صدبرابرشو برات سر زندگیت جبران میکنه

من فی سبیل الله کار میکنم خدام جوابشو داده ازمایشم اونم یه ازمایشی که هر دکتری حواسش نیس بنویسه و دک ...

منم تلاشمو میکنم ولی خب بخشیشم تجربع است دیگه  باید بزازم صبر کنم تا دستم بیاد از حق الناسشواینکه یک پدرو مادری بچشون بیفته از کلاس من و باید شهریه بدن واسه  همین لول  میترسم

منم تلاشمو میکنم ولی خب بخشیشم تجربع است دیگه  باید بزازم صبر کنم تا دستم بیاد از حق الناسشواین ...

عزیزم چه معلم خوب و با وجدانی هستید شما.قدر خودتون رو بدونید

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
2706