2733
2734
عنوان

برگردم به کار سابقم؟؟

760 بازدید | 65 پست

من با مدرک ارشد مدیریت 5سال کار اداری میکردم توی دوتا شرکت عالی بودم اما خسته شدم از زندگی کارمندی دلم نمیخواست 6 صبح پاشم 7 شب جنازه برگردم خونه.. اومدم بیرون 5 ماهه و دارم واسه خودم به صورت تفریحی کار اکستنشن مژه و... انجام میدم که خداروشکر کارم خوبه اما درآمدم وقتی هزینه مواد و صندلی آرایشگاه کم بشه ازش یه تومنه در صورتی که 3 تومن میگرفتم از شرکت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نظر شخصیه منه البته، پول کمتر ولی مداوم و با سرحالی و خوشحالی بهتر از پول بیشتر و شرایط کاریه سخت هس ...

من با حقوق 1 تومن زندگی رو تجربه کردم با حفوق سه و خرده ای هم تجربه کردم... تفاوت فاحشی نداشت بخدا الان فقط آرامش دارم هی کسی تو مخم نیست بهم استرس وارد نمیشه صبح کله سر نمیرم بوق سگ بیام خسته نفهمم روزم چجوری گذشته.. آخرش واسه چی... چندغاز بازنشستگی 😑

2738

بستگی به خودتون و روحیتون داره.

برا خیلیا از نظر درامد و توی اجتماع بودن مهمه.

شما معیارتون ارامشه فکر کنم

به هر حال اگر کار ازاد رو میخاید ادامه بدید باز به گسترشش فکر کنید بد نیست.

مانا باشید.

بستگی به خودتون و روحیتون داره. برا خیلیا از نظر درامد و توی اجتماع بودن مهمه. شما معیارتون ارامشه ...

ممنونم عزیزم. نامزدم ایشالا قراره بزودی برام یه رستوران جمع و جور بزنه کاری که عاشقشم رو استارت بزنم. منتظرم فعلا و سعی میکنم انرژیمو سیو کنم 👌☺️😘

۱تومن هس ولی ارامش داری واسه خودتی میتونی کاشتتو ببشتر کنی کارتو گسترش بدی درامدت بره بالا اگه اون ح ...

نه عزیزدلم نیاز نیست اما خب یه قرون از بابام نمیگیرم. ایشالا. والا من تموم عشقم آشپزی و داشتن یه رستوران با فست فود یا کارگاه جمع و جوره... دعا کن بشه. نامزدم قولشو داده بهم 

2706