2733
2734
عنوان

خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 87 پست
نکن خواهر من نکن منم مثل توام فکرشم از سرت بیرون کن تایپیکای منو بخون همدردیم 

برادره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

خب راحت کن، راحت باش:| 

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی دخترم خندید دیگه شاااادم😍😁 من عاااشق شیرینی پزی ام😍عاشق پیشرفتتتتت😍عاشق  هیجاااان😍 دوس دارم زبانم فول شه😉 رانندگیم حرفه ای شه😎 عاشق کمک کردن ب بقیه ام😍 من میتونم به همه ی آرزوهام برسم🙋😍چون شاادم، حالا تویی که اینا رو خوندی یه لبخند گشاااد بزن،آفرین الان خوشکلتر شدی🌷😘بخند عزیزم فراموش شه دردات😊😁

واقعا واسه چی میخوای بمیری افسردگی داری چند وقت پیش یکی همچین کاری رو کرده بود نمرد ولی الان زندگی نباتی داره 80 کیلو بود شده 37 کیلو انگار تو این دنیا نیست اینقد ر ضعیفی پسر جون که میخوای تو این دنیا نباشی چرا از کسی کمک نمی گیری

با خودکشی تازه تو اون دنیا غمت شروع میشه نکن گلم مشکلت رو به خدا بسپار و بهش توکل کن

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
خود کسی 🙈🙈🙈🙈🙈🙈دقت کن درست بنویس 😃😃😃

😂😂😂😂😂باشه اشتباه تایپی بود😂😂😂😂چیه خوشت اومده ها

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2706