2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده ی من چون نمیخواستن ازدواج کنم باهام لج کردن با زور واسم هر جنسیو خریدن،منم به شوهرم فشار نیاوردم چون همینجوری کلی خرج عروسیو خونه میخواست بده هر چی که به دلم بود نخریدم😭 ولی سر سیسمونی جبران میکنم چون دیگه اینو خودشونم میخواستن.

تیکر تولد نفس مامان❤

من چون خودم شاغل بودم خودم خریدم ، شوهرم فقط با دو دست لباس اومد تو خونه ، از مبل و سرویس خواب و.... رو خریدم ، وگرنه معلوم نبود بابام چجوری میفرستادم خونه شوهر

البته فقط تی وی با دیگ زودپز رو بابام خرید

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2728
من همه جهیزیه رو خودم گرفتم و داماد هیچی نیاورد شیربها هم نگرفتم  آخرم خانوادش گفتن عروس هیچی ن ...

بابای منم جهیزیه خیلی کم داد ولی داد خانوادش یجور رفتار میکنن انگار هیچی نیاورد

تیکر تولد نفس مامان❤

من پدرم فوت کرده مادرم شاغله دمش گرم همههه چی واسم گرفت بااین که وضعیت مالیمون اصلا خوب نبود خیلی چیزارو من نمیخواستم ولی مامانم میگفت باید بگیری وقتی جهیزیه میبردیم همه دهنا باز مونده بود همیشه سرمو بخاطر مادرم بالا نگه داشتم باعث افتخارمه سایش بالاسرم😍♥️🔥

من که همش نگفتم معتقدم به زندگی مینیمالیست هیچی نمیخوام 

چون نمیخواستم بهشون فشار بیاد

فقط چیزهای مورد نیاز 

و میشه گفت یک سوم کمتر از خواهرم که ده سال قبل ازدواج کرده بود جهیزیه خریدم 

نه میز ناهار خوری نه بوفه و‌تزیینی نه حتی ظرف آرکوپال و خیلی چی ها رو مثل پلو پز و بخار پز و و چرخ گوشت و اینا رو نخریدم

خانوادمو هیچی نگفتن و اصلا هم نجابت به خرج دادنم به چشمشون نیومد

و باز خواهرم عزیز تر بود پیششون

و الان کاملا پشیمونم 

من پدرم فوت کرده مادرم شاغله دمش گرم همههه چی واسم گرفت بااین که وضعیت مالیمون اصلا خوب نبود خیلی چی ...

دستشون درد نکنه 

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2738
تو این دوره زمونه ی گرونی دیگ انداختن معنا نداره😃هر کدوم باید ی گوشه کارو بگیرن شوهر من پنج تیک بز ...

اره بقیه ش گرونتر در میاد

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️

خداوکیلی خیلی سخت نگیرین... سال گذشته با اینک بابام ی کارگر ساده بود حدود150جهیزیه کرد همرام... من اصرار نداشتم ها چون بچه اول بودم خودشون ذوق داشتن. ولی خودشون رو انداختن زیر قرض الانم هیچی نمیگن بدبختا ولی خودم آرامشم گرفته شده... خونم کوچیکه خیلی از وسایل ب درد نخور... خونواده شوهرمم نمک نشناس یعنی فقط از خوشحالی ک اینجور جهیزیه ای آوردم جلو قوماشون قمپز در میکردن ولی ی تشکر نکردن.. ی هزاری تو عقدو عروسی کمک نکردن هی گفتن نداریم نداریم. پدر بدبخت منم نداش رف قرض کرد وام گرف ولی اونا خودشون زدن ب در بیخیالی الان پدر من باید قسط بده اونام پول رو پول بذارن.... اااوف اول صبحی یادم انداختی اعصابم میریزه بهم از این بی عدالتی

انشالله قسمت تمام منتظرا... برام دعا کنین سالم بیاد بغلم
خداوکیلی خیلی سخت نگیرین... سال گذشته با اینک بابام ی کارگر ساده بود حدود150جهیزیه کرد همرام... من ا ...

وللا دختر نباید زور بشه هرکارکنی نمیان بگن دستت دردنکنه بعدا بگن هم چ فایده اینم مال یماهه پدر مادر یه عمر باید سختی بکشن اول پیری بنظرم اگه دوماد خونه داشته باشه و خونشم بیرزه نه تو شهرکو دهات باشه جهازم میبره ادم اما اگه پسر چیزی نداره دخترم باید اندازه شان پسره چیز ببره پسفردا میگه وای من چی بودم انقد بالام بردن

برای خونه دارشدنموسالم بدنیااومدن بچمصلوات بفرستین ممنون🥰
جو گیرنشو دامادجماعت احترام سرش نمیشه بدن یه دمی درمیاره ک نگو 

والا من بابام کمک کرده حالا یه خونه خریدیم فعلا بازم بدهکاریم خونواده خودش هیچی ندارن و ندادن خداکنه چشم داشته باشه اخرش ب مامانم میگ وزیر جنگ چیزیم بگم میگه به دخترش داد ب من مداد

برای خونه دارشدنموسالم بدنیااومدن بچمصلوات بفرستین ممنون🥰
2706