2737
2734

همه ی بچه هاش یه طرف ؛ یه برادر دارم  اون براش یه طرف

یعنی کاری کرده بابام اختیار کل اموالشو داده دست اون، همه ی پولاشو، سه تا از خواهر و برادرام از دستشون کلا از ایران رفتن و یجورایی قطع رابطن و یکیشونم اینجا که اصلا باهاشون کاری نداره، اینا هم انگار نه انگار که اون پسرشونه، تو تاپیک قبلیم کامل توضیح دادم، فقط  پشت این برادرمن، اونم چون مامانم پشتشه!!! حتی این برادرم بابامو زد دنده هاشو شکست؛ ولی چون مامانم پشتشه ؛ بازم بابام اختیار همه چیشو داده دستش! قبل ازدواج هم در حق من خیلی بدی کرد؛ و بارها و بارها کتکم زد! ولی یه بار بعد ازدواج پیش شوهر و بچم کتکم زد که حلالش نکردم..

همه پولاشون دست اینه

به هیچکدوممون هیچ کمکی نکردن و نمیکنن؛ من ازدواج کردم، دریغ از یک دست قاشق بعنوان جهیزیه، 

این برادرم با سن ۳۷ سال مجرده، از هر دختری خوشش میاد جواب رد میشنوه،امروز مامانم گفت: نمیدونم بچم چرا اینجوری میشه کارش!!

منم گفتم : خدا باید کار آدمو جور کنه! بعضیا کارشون جور نمیشه!! با منظور گفتم، چون از برادرم کینه به دل دارم

بابام پاشد رفت! مامانمم برگشت به خودم و  شوهرم و خانوادش توهین کرد! 

خیلی بین بچه هاشون فرق گذاشتن و خیلی ناراحتم 

خوب گفتی عزیزم

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ناراحت نشی عزیزم اما کار اشتباهی فرق و تو هم ب جای اینکه خودتو تو دلشون جا کنی دس رو خط قرمزشون گذاشتی هرچی باشه اون برادرته و مادر و پدر هم همین اشکالی نداره این جور مسایل توی خانواده پیش میاد و طبیعی تو هم اخلاقت رو تغییر بده چون اینطوری بت مهر حسودی هم میزنن

😐میگف تا ابد باهاتم...خدا بیامرز این اواخر زیاد زر میزد😐

اینجور بچه ها پرتوقع و لوس بارمیان‌.احتمالا هزاران گندهم زده 

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️
2738
ناراحت نشی عزیزم اما کار اشتباهی فرق و تو هم ب جای اینکه خودتو تو دلشون جا کنی دس رو خط قرمزشون گذاش ...

وای ن ادم نمیتونه کنار بیاد

ببخشید ریپلای کردم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
اوه اوه یعنی به خواهر و برادرشم رحم نمیکنه بس که بیشعوره

یه روز برای مادرت هم شر میشه...دومادش نکنین فقط

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️
وای ن ادم نمیتونه کنار بیاد ببخشید ریپلای کردم

خواهش عزیزم اما خوب میتونه چیکار کنه دعوا کنه خانوادس نره خونشون خانوادس ب شوهرش بگه میگه تو خانواده اینه خانوادت اونه خوب میشه چیکار کرد منم همین مشکلو دارم اما اونا فرق نمیزارن کلا من و برادرم رو نمیخوان میتونم چی بگم نمیتونم ک دل بکنم ازشون ک

😐میگف تا ابد باهاتم...خدا بیامرز این اواخر زیاد زر میزد😐
از خدامه که فقط جواب مامانمو بده یه روزی فقط آرزومه اون روزو با چشای خودم ببینم 

درسته ناراحتی ولی خدا نکنه سرمادرت بیاد،من حاضرم جای تو باشم اما نزدیک خانوادم باشم.

2706