2737
2734
عنوان

دوستان حالم خوب نیس..فک کردم از شرش راحت شدم ولی دوباره پیدام کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 77 پست
https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/permanent برو تواین ...

ببین رفتم ولی اونجا که میگه الان یه کد برای شماره ام میاد..اون کد برام نمیاد...نکنه برا اون پسره میره؟؟

عاشِخِ لباشک🤪😼😋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش بگو اشتباه کردم بهم فرصت بده چندتا ترفند رنانه بکار بگیر

ن بابا چی میگی عزیزم...بهم گفت تو یه کثافتی با این کارات برای همیشه برام تموم شدی..دیگه حرمتی نمونده.خب.خودمم دیگه نمیخام این رابطه رو

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
ببین رفتم ولی اونجا که میگه الان یه کد برای شماره ام میاد..اون کد برام نمیاد...نکنه برا اون پسره میر ...

کد یا برات پیامک میشه

یا میره تو ایمیل جی میلت رو چک کن حتما اونجاست

2731
ببین رفتم ولی اونجا که میگه الان یه کد برای شماره ام میاد..اون کد برام نمیاد...نکنه برا اون پسره میر ...

اگر دلیت کنی مهم نیس اگرم بره..

فقط بعدش دیگه جیمیلتو پاک کن چون احتمالا اونم داره

2738
جدی میگی؟😐😐وای الان سکته میکنم

نترس گلم به چیز بگم اگر واقعا مشکلت حل نشد به من لعنت بفرست 

توسل کن به ام البنین مادر حضرت عباس (ع)1000صلوات یا هر چقدر دوست داری نذرش کن با دل شکسته 

بگو آبرومو بخر شروع کن به گفتن 

بهد اروم بخواب 

یاد خدا و ائمه قلبتو آروم میکنه 

من یه دختر فانتزی بودم اینو میگم که فک نکنی مذهبی و خشک مقدسم ولی از یه جایی به بعد فهمیدم هر وقت کم اوردم فقط بگم خدا جون تو کمکم کن 

تا حالا نشده رو سیاه و دست خالی برگردم 

توکل کن آروم باش 

چشم از پنجره بردار .منجی در آینه هست.
بیشتر از این میترسم دوباره هکم کنه خیلی ادم زندگیه داداش کلا تو این کاراس.. هکم کرد ک پیامای اون پسر ...

یکی داره امارتو بهش میده یه دوستی ک داره از پشت بهت خنجر میزنه شک نکن 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2706