2737
2739
عنوان

اینجا کسی هست شوهرش تو حوضه انتخاباتی باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا یکی از حوزه های اصلی و مرکزی بودن شلوغ بوده و شمارش آراء اون حوزه بیشتر طول کشیده 

تهران که گفتن تا یکشنبه طول می کشه

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
شوهر من بود ۳ونیم اومد

ببخشید پول هم میدن بابت کارشون ؟؟

اگه اره میشه بگی چه قدر؟؟؟

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2731
تموم شد یعنی؟

حوزه ای که شوهر من بود مرکز شهر نبود خب آرا کمتر از حوزه های مرکز شهره زودتر هم شمارشش تموم شده و تحویل فرمانداری دادن و اومدن شوهر شما ممکنه تو یکی از حوزه هایی بوده باشن که تعداد ارا بیشتر بوده و شمارشش بیشتر طول کشیده نگران نباش عزیزم

نه.فرهنگی.ولی گفت هنوز بقیه بودن.کاملا تموم نشده بوده

میشه از شوهرت بپرسی تو حوضه می تونن جواب تلفن بدن یا زنگ بزنن یا نه

حوزه ای که شوهر من بود مرکز شهر نبود خب آرا کمتر از حوزه های مرکز شهره زودتر هم شمارشش تموم شده و تح ...

گفت منطقه ۱۷ 

اصلا نمی دونم کجا هست

2738
حوزه ای که شوهر من بود مرکز شهر نبود خب آرا کمتر از حوزه های مرکز شهره زودتر هم شمارشش تموم شده و تح ...

شما تهرانی؟

میشه از شوهرت بپرسی می تونستن با موبایل حرف بزنن یا نه

الان که خوابه ولی آخر شب که زنگ زدم داشتن میشمردن سریع جواب داد فقط گفت بازرس هست نمیتونم صحبت کنم و ...

همینم اگه به من می گفت الان اینقدر نگران نبودم

آخه خودشم بی خیال نیست بارها شده رفته جایی نمی تونسته ج بده شده گفته یه سرباز بیاد از بیرون زنگ بزنه بگه نگران نشم خودش می دونه زود به دلشوره می افتم الان میگم حتما اتفاقی افتاده که خبری ازش نیست

2706