2737
2734
وای من موندم چه موقع ازشیر بگیرمش گاهی میگم باشه یکسال و ۸ ماهش بشه بگیرم وقتی تصمیم محکم جدید میشه ...

منم یک و نیم سالش هست 

خیلی واسه غذا اذیت میکنه 6 ماه پیش تا الان 200 گرم رفته روش همه گفتن سال دوم غذا باید بیشتر شیر باشه منم تصمیم گرفتم بگیرم

ولی اگه خیلی سینه هات درد گرفت حتما شیرت رو بدوش یا شب ک خیلی خیلی غرق خواب بود بهش شیر بده متوجه نش ...

اشکالی نداره شیر بدم آخه میگن اگه یکبار بدی دیگه فایده نداره و...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یک و نیم سالش هست  خیلی واسه غذا اذیت میکنه 6 ماه پیش تا الان 200 گرم رفته روش همه گفتن سا ...

منم پسرم چندین ماهه اصلا هیچی وزنش اضاف نمیشه همون ۱۲ کیلو مونده ولی خب روزا شیر هم نمیخوره فقط شبها قبل ازخواب وتا صبح دوبار یا سه بار وقتی از صبح بیدار شه دیگه نمخوره تا شب بنظرت منم بگیرمش؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2731
یک سال و نیم

چند کیلو هستش؟؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
باشه ممنون  سینه هام رو چکار کنم درد دارن

ندوشیا باید تحمل کنی البته من تجربه ای ندارم ایشالا ۷،۸ماه دیگه😁

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2738
اشکالی نداره شیر بدم آخه میگن اگه یکبار بدی دیگه فایده نداره و...

ببین موقعی ک تصمیم داری بچه تو از شیر بگیری یکدفعه ای قطع نکن گناه داره اول مثلا برای مثال روزی سه بار شیر میخورد روزی یکبار بده وقتی ب یکبار عادت کرد شیر روز رو قطع کن اونم چون روزی یکبار بوده یکبار یادش میاد وپس فرامو شش میشه و از طرف شب هم اول کم کن و کمتر و قطع کن واسه بچت خیلی اسون میگذره اینجوری .

بعضیا از شیر میگیرن ولی خب هرجور باشه سینت پر میشه شب موقعی ک واقعا گیجه خوابه واصلا متوجه نیس بهش شیر بده هم سینت خالی میشه هم بچه نمیفهمه شیر دادی بهش چون موقعی سنگینی خوابش میدی .

اینجوری این روش ک خودمم تصمیم دارم همین کارو کنم خیلی خیلی مطمینم ب بچه اسون میگذره همینطور خودت

ندوشیا باید تحمل کنی البته من تجربه ای ندارم ایشالا ۷،۸ماه دیگه😁

مگه بچتون چند وقتشه؟؟

منم پسرم چندین ماهه اصلا هیچی وزنش اضاف نمیشه همون ۱۲ کیلو مونده ولی خب روزا شیر هم نمیخوره فقط شبها ...

بخدا نمیدونم من فکرش کردم زمان درستش میشد تو خرداد که هوا گرمه و میگن خوب نیست تو هوای گرم بچه رو از شیر بگیرن 

قرار بود اردیبهشت بگیرم ولی الان هوای شهر ما شبیه اردیبهشت هست گفتم مطمئنن اردیبهشت گرم میشه

و اینکه اصلا غذا نمیخوره مثلا صبح تا شب اگه یه کاسه کوچولو غذا میخورد بقیه ش شیر که حقیقتا منم شیرم زیاد نیست 

نمی خورده قبلا امشب خودم هم به فکرم رسید برا فردا شب میگیرم حتما بچه م بی قراری شیر میکنه الان دوبا ...

اگ بخوای دوباره بهش بدی  هم به خودت هم به اون ظلم میکنی فقط امشب سخته میگذره بعد میگی خوب شد گرفتمش

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
2706