2737
2734
عنوان

کاش این مد نبود!

442 بازدید | 19 پست

پر دورورم لباسای نویی هست که یکی دو بار پوشیدم و چون مدشون رفته دوسشون ندارم.خب کاش این مد نبود از لباس استفاده میکردیم تا وقتی سالم بود😕اسرافه والا.

شده از یه چیتون چندین سال استفاده کنین؟

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.

از مد پیروی نکنیم 

خودم✋

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مد اگه چیز خوبی بود زود به زود رنگ عوض نمی کرد.

اعتماد به نفس داشته باش چیزی که دوست داری و بهت میاد تن کن.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

با کلی ترفند میتونی خوشگلشون کنی تو اینستا ببین یاد بگیر 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2738

من اصلا به مد کاری ندارم.هر رنگ و مدلی به دلم بشینه میخرم.اتفاقا خیلی وقتا هم کاملا ضد مد بوده.و تا وقتی هم که به دلم می شینه ازشون استفاده میکنم.بله من هنوز لباس هایی دارم از دوران دبیرستان حداقل واسه ده سال پیش 

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔

من هر چي خوشم بياد ميخرم و اصلا پيرو مد نيستم ! مهم شيك بودنه اين و هميشه يادت بشه ، يك زماني كفش ورني مد بود بقالي سركوچمون هم ميپوشيد پشتشم تا ميداد😀 

"اين خانه قشنگ است ولي خانه من نيست"

واا الان دیگه بااین اوضاع گرونی و بیریخت بودن لباسا  لباسای قبلیمون خیلی خیلیی بهتر از لباسای الانه اون موقع همه چیو مارک میگرفتیم ولی الان مارک درست حسابی نیست باشه هم خیلی گرونه

بله عزیزم شده،تابحال هرچقدر قناعت کردم واسراف نکردم بیشتر به یه جایی رسیدم وپیشرفت کردم،لباس شیک وقیمت نسبتا بالا میخرم وچندسال تا زمانیکه میشه ازش استفاده کرد ومیپوشم،اینطوری هم همسرم رضایت داره هم خداراضی هست

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍

منم همینطورم لباس دارم ک حتی یکبارم نپوشیدم ولی چون مد نیس مونده تو کمد البته ما خودمون عیب داریما من خودم کلا دل دلی ام زود ی چیزی از چشمم میوفته 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2706