2733
2734
عنوان

کرونا 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 66 پست
ن بابا خواهر من مثل ی سرماخوردگی از نوع شدیدش اما بیشتر ب افرادی ک بدن ضعیفی دارن آسیب میزنه اون دون ...

بیشتر از دو نفرن.

متاسفانه

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هی میگن نترسید احتمال مرگ و میر کرونا فقط ۳ درصده آقا احتمال دنیا اومدن تو ایران 1 درصد بود ولی ...

کاربر جدید نیستم از ۹۴ عضو سایتم اما چند باری ترکیدم خواهشا نگید عضویت مبارک چون خودم باید به خیلیا بگم با تچکر 👍👍🙃🙃😁😁

اینا همش شایع‌ خواهر گلم اینا بازی های سیاسی، یه بنده خدایی میگه بابا من دکترم اینقدر با جون مردم بازی نکن
این بیماری خطرناکه همه دارن میگیرن
میگم شیوع بیماری زیاده نه؟
میگه آره
میگم با یه تماس میگیرن درسته؟
میگه آره
میگم اصلا بر فرض صدهزار نفر هم این بیماری رو گرفته باشن
کل کشته ها بر اساس بدبینانه ترین حالت ممکن زیر صد نفر بوده
میگم که حتی یک نفر از هموطنهامون اگر خدای نکرده بر اثر این بیماری بمیره هم زیاده
اما این تعداد مرگ به نسبت این بیماری با این حجم تبلیغات اصلا زیاد نیست
چون آنفولانزا به مراتب کشته بیشتری گرفته
میگم ببین دکتر جان،  من نمیگم این مریضی رو هیچکس نمیگیره
بر عکس خیلی‌ها میگیرن ولی آمار مرگ و میرش نباید اینقدر مردم رو بترسونه
در هر چند دقیقه یک نفر تو کشور داره بر اثر تصادف میمیره چرا هیچکس نگران اون نیست و رسانه ایش نمی‌کنند
در آخر بهش گفتم؛  مردم از مرگ میترسن نه از ابتلا
الان رسانه باعث شده مردم خیال کنند ک رونا مساوی با مرگ ولی این اشتباهه
این بیماری درسته خیلی راحت انتقال پیدا میکنه ولی قدرت کشتارش به مراتب کمتر از آنفولانزاست
این تفکر باید برداشته بشه که ک رونا یعنی مرگ‌
ک رونا فقط یک مریضیه که باید با رعایت بهداشت نگذاریم مبتلا بشیم فقط همین

تیکر تولدمه😅